ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE DYŻURY EKSPERTÓW
- Finansowanie projektów w obszarze cyfryzacji i Przemysłu 4.0

Nasze konsultacje są unikatowe – uczestniczą w nich nasi eksperci, przedstawiciel partnera technologicznego oraz Ty, jako przedsiębiorca. To kompleksowe podejście pozwala na holistyczne planowanie i dostosowanie rozwiązań do Twoich celów.

Każdy czwartek, godzina 12:00 – 14:00

Zarezerwuj termin dla siebie w kalendarzu!

Dlaczego warto?

zyskujesz możliwość rozmowy od razu o rozwiązaniu technologicznym i możliwości jego  finansowania

dowiesz się jakie masz możliwości pozyskania dofinansowania na rozwój swojego przedsiębiorstwa

każde spotkanie to okazja do bezpośredniego dialogu z dostawcą technologii

rezerwujesz termin dostosowany do Twojego grafiku, a następnie masz 30 minut dedykowanej uwagi ekspertów, którzy skupią się na Twoich potrzebach i planach

PARTNERZY

Numlabs wykorzystuje AI do usprawnienia procesów m.in. w przemyśle, koncentrując się na analizie danych, uczeniu maszynowym i wizji komputerowej.

W Numlabs koncentrują się na dostarczaniu inteligentnych rozwiązań, które wspomagają decyzje oparte na danych, automatyzują zadania, zwiększają efektywność pracy, sprzedaż, pozyskują nowych klientów oraz optymalizują inwestycje.

Ich podejście obejmuje szczegółową analizę każdego przypadku biznesowego, prowadząc klienta przez każdy etap analizy danych: od zbierania i przechowywania danych, poprzez właściwe zdefiniowanie problemu biznesowego, modelowanie i analizowanie, aż po dostarczenie praktycznych i wartościowych informacji. Są skupieni na tworzeniu skutecznych i praktycznych rozwiązań.

INTELO sp. z o.o. jest młodym i dynamicznym podmiotem, który opracowuje dedykowane oprogramowanie wspierające zarządzenie przedsiębiorstwami MŚP, głównie z sektora produkcyjnego.

Ich rozwiązania opracowywane są wg. najnowocześniejszych metodologii, wykorzystując innowacyjne komponenty technologiczne.

Celem wdrażanych systemów jest optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych poprzez tworzenie elastycznych systemów wspierających i poprawiających konkurencyjność przedsiębiorstw.

Firma Verlogic od ponad 15 lat pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom w wyzwaniach, które stawia przed nimi rynek.

Przystosowuje własne, autorskie systemy do potrzeb klientów, rozwiązując podstawowe problemy, z którymi borykają się firmy – zarządzanie procesem realizacji zleceń, czasem pracy oraz marketingiem online.

Stopień skomplikowania wielu branż nie jest dla nich przeszkodą we wprowadzeniu skutecznego i intuicyjnego systemu, ułatwiającego pracę na każdym stanowisku, oraz przy realizacji każdego z setek zadań.

Firma Apollogic specjalizuje się w tworzeniu autorskich rozwiązań IT i wdrażaniu oprogramowania biznesowego, które automatyzuje procesy i usprawnia przepływy pracy w organizacji.

Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu doradzają organizacjom w dziedzinie cyfrowej transformacji przy wykorzystaniu możliwości sztucznej inteligencji, internetu rzeczy, mieszanej rzeczywistości i analizy predykcyjnej.

Tworzą autorskie aplikacje biznesowe wspierające działy finansowe, sprzedażowe i prawne, prowadzimy audyty IT oraz świadczymy usługi konsultingowe dla firm chcących automatyzować przepływy pracy.

IPOsystem to pierwszy na świecie autonomiczny system decyzyjny, który samodzielnie, bez udziału planistów, zarządza dowolną produkcją. Jest to innowacyjne rozwiązanie Przemysłu 4.0, które wykorzystuje wąską, sztuczną inteligencję do zarządzania pracą ludzi i maszyn. Głównym celem systemu jest zarządzenie zasobami tak, aby zrealizować zlecenia produkcyjne w żądanych terminach przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnego czasu pracy pracowników na realizację czynności produkcyjnych.

Od około trzech dekad proALPHA jest cyfrowym partnerem dla średniej wielkości przedsiębiorstw w lokalizacjach na całym świecie.

Ponad 9,700 klientów – z branży produkcyjnej, hurtowej i innych sektorów rynku – korzysta z cyfrowego łańcucha wartości, który zapewnia inteligentne połącznie i efektywną kontrolę wszystkich procesów biznesowych, zbudowanego na systemie ERP i narzędziach uzupełniających od partnerów proALPHA. Na coraz bardziej konkurencyjnych rynkach, optymalna integracja procesów jest kluczowym czynnikiem, a rozwiązania programowe Grupy proALPHA i jej 290 partnerów wspierają klientów dokładnie w tych obszarach, które mają kluczowe znaczenie dla ich działalności.

Od analizy danych i sztucznej inteligencji do zaopatrzenia, bezpieczeństwa, jakości, produkcji lub zarządzania czasem pracy.

SPRAWDŹ AKTUALNE MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA DOFINANSOWANIA