STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  /  MONIKA BARTKOWIAK 

ADAM PIOCH

Trener, mówca, wykładowca. Specjalizuję się w Storytellingu na potrzeby marketingu, wystąpieniach publicznych oraz pisarstwie.

BIO

Absolwent Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy wydział Telekomunikacji i Elektroniki. Wykładowca Storytelling na uczelniach wyższych: WSB (Executive MBA – Business Trends, Wystąpienia Publiczne), Collegium Da Vinci (Marketing Internetowy), ASBIRO, Uczelnia Łazarskiego (Architekci Marki ). Twórca własnej markę szkoleń z tworzenia angażujących opowieści: Storytelling Power!

Jest współautorem książki „Biblia e-Biznesu 2”., oraz „Biblia e-Biznesu 3.0”. Przygotował 4 rozdziały w tym jeden o STORYTELLINGU! To ten najobszerniejszy 🙂 Pozycja otrzymała nagrodę Oskara Czytelników w kategorii najlepszy poradnik. Napisał opowiadanie umieszczone w 13 rozdziale książki „Narratologia” autorstwa Pawła Tkaczyka.

W 2007 roku założył w Poznaniu pierwszy klub Toastmasters International, który uczy wystąpień publicznych i liderstwa. W późniejszych latach współzałożyciel klubów TM w Pile, Zielonej Górze i Szczecinie. W Toastmasters osiągnął najwyższy możliwy poziom DTM (Distinguished Toastmaster). Jest trzykrotnie wybrany najlepszym wykładowcą na kierunku Executive MBA WSB Wrocław.

Posiada prawie 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i przestał prowadzić statystyki, gdy osiągnął liczbę 6000 godzin. Z Sense współpracuje od 2020 roku.

Prywatnie pisze opowieści z gatunku grozy która jest jego ulubionym gatunkiem literackim. Kolekcjonuje wspomnienia, sporadycznie bloguje.

Pracował dla:
ITS Education, Fundacja Obserwatorium Zarządzania, PZU SA, ASBIRO, Ecorys Polska, DEA Konsulting, IsecMan, ZART, Dom Szkoleń i Doradztwa, SEKA SA, BNI Polska, Collegium Da Vinci, WiseHead, Wyższa Szkoła Bankowa.

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE