STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  /  MONIKA BARTKOWIAK 

ANITA GOŹDZIKOWSKA

Trenerka biznesu i administracji, doradca, doświadczony menedżer-praktyk.

BIO

Profesjonalny Trener Biznesu; Certyfikowany Trener Biznesu oraz licencjonowany i certyfikowany Praktyk Wywierania Wpływu i Perswazji oraz Sztuki NLP; Menedżer – Praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu, sprzedaży i obsłudze klienta; Od 2007 Trener zarządzania, kompetencji menedżerskich, sprzedaży, obsługi klienta, komunikacji.

Wykształcenie

Mgr Ekonomii; Akademia Ekonomiczna w Krakowie; Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne (Specjalność: Handel Zagraniczny)

Mastere Bankowości i Finansów; Ecole Superieure de Commerce – Rouen, Francja

Doświadczenie zawodowe

W latach 1996 – 2007 zajmowała stanowiska menedżerskie w takich koncernach, jak Auchan Polska, Groupe Andre, SigmaKalon Deco Polska w obszarach zarządzania ludźmi, sprzedaży i obsługi Klienta; w Auchan Polska współuczestniczyła w tworzącym się na rynku polskim procesie zarządzania dużą dystrybucją handlową; w Andre Polska zarządzała 20-osobowym zespołem sprzedaży;  w SigmaKalon Deco Polska stworzyła nowoczesny Dział Obsługi Klienta w strukturach sprzedaży (m. in. zespół ds. telemarketingu, zespół ds. reklamacji, zespół ds. szkoleń, zarządzanie programem lojalnościowym, Badania Satysfakcji Klientów i Mystery Shopping), którym zarządzała z powodzeniem w latach 2000-2007. Od 2002 szkoliła kierownictwo i siły sprzedaży strategicznych Klientów firmy, przedstawicieli handlowych i personel obsługi klienta firmy oraz zbudowała wewnętrzny zespół trenerski na najwyższym poziomie; liderka wielu projektów ogólnofirmowych i wdrożeń biznesowych silnie zorientowanych na doskonalenie jakości i poziomu obsługi Klienta.

Doświadczenie trenerskie

Ponad 6 tysięcy godzin szkoleniowych!

Od 2007 roku prowadzi szkolenia i warsztaty zarówno dla dużych organizacji biznesowych, MŚP oraz mikroprzedsiębiorców reprezentujących różne branże i grupy docelowe. Szkoli także personel ochrony zdrowia, PES, nauczycieli, kadrę zarządzającą uczelni wyższych, administrację publiczną i rządową (wszystkie szczeble), osoby rozpoczynające własną działalność gospodarczą, studentów, młodzież.

Prowadzi szkolenia i doradztwo wykorzystując bogate praktyczne doświadczenie w obszarach zarządzania ludźmi, budowaniu zespołów, rozwijaniu kompetencji menedżerskich, sprzedaży, obsłudze Klienta, negocjacjach, komunikacji, psychologii Klienta.

Pasje/prywatnie

W wolnych  chwilach lubię:

Psychologia zarządzania i motywacji

  • Turystyka krajowa i zagraniczna „na własną rękę – przed siebie”
  • Muzyka klasyczna (udział w licznych koncertach)
  • Książki biograficzne muzyków
  • Jazda na nartach i pływanie

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE