sense_news_ logo

PROCES ZMIAN W SENSE
- nowa strona www

NEWS |  04 lipca 2022 r. 

W SENSE wierzymy, że rozwój ma znaczenie, dlatego dbamy o niego również w naszej firmie. W ostatnim czasie rozpoczęliśmy proces zmian, które się dzieją. Intensywnie pracujemy nad odświeżeniem identyfikacji wizualnej, designem, stroną internetową oraz spójną komunikacją. Pewnie część z Was już zauważyła drobne zmiany. Dlaczego to robimy? Dlaczego to jest dla nas ważne?

Wszystko zaczęło się rozmów, spotykaliśmy się w zespołach projektowych, rozmawialiśmy o tym co jest dobre, a co chcemy zmienić. W tym procesie każdy członek naszego teamu miał swój głos, mógł powiedzieć co czuje, co jest dla niego ważne. Wszystkie te myśli zebraliśmy i dostaliśmy odpowiedź jak chcemy się rozwijać i zmieniać, gdzie chcemy jako całe SENSE być, a chcemy być blisko Was i dzielić się naszymi wartościami.

Pragniemy, aby wszystko było spójne, a Klient miał poczucie, że wie z kim rozmawia i o czym, aby wiedział czym się zajmujemy, co robimy i dlaczego. Chcemy by wiedział, że jest w miejscu, którego szukał do realizacji swoich potrzeb.

Za nami dużo pracy i wysiłku, ale jesteśmy dumni z efektów. Od kwietnia jesteśmy w nowej przestrzeni biurowej, która jest dla nas nowa,  uczymy się jej i doskonalimy. Chcemy, aby nowe biuro, było przyjazne dla nas, ale również dla Was. Chcecie zobaczyć jak pracujemy? Zapraszamy na pyszną kawę i rozmowę o Waszych potrzebach rozwojowych.

Dziś jednak chcemy Was zaprosić do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej, nad którą pracowaliśmy intensywnie w ostatnich miesiącach. Zyskała ona nowy design, funkcjonalności, UX oraz jakość. Wierzymy, że dzięki wprowadzonym zmianom będzie Wam łatwiej dotrzeć to informacji, których poszukujecie oraz do usług jakich potrzebujecie.

W naszych wartościach stawiamy na sukces, współpracę i rozwój, dlatego tak ważne było dla nas, aby Klient czuł, że jest we właściwym miejscu. Gwarantujemy nową jakość oraz nowe odczucia. Podzielcie się z nami, jak odbieracie naszą nową stronę. Każda opinia jest dla nas ważna.

Przed nami kolejne wyzwania związane z designem i identyfikacją wizualną. Dziś w logo stawiamy na SENSE, bo jest to serce naszej firmy i ludzi, którzy tu pracują. Dlaczego? SENSE idealnie łączy polskie i angielskie znaczenia tego słowa:

  • SENS: istotność tego co robimy – misja jest ważna w naszej pracy.
  • SENSE: zmysł, wrażliwość, intuicja – nie jest tajemnicą to, że ponad połowa naszej załogi to kobiety, wpływa to na naszą kulturę pracy, empatię, zrozumienie, ciepłą atmosferę współpracy, świetną organizację, wielozadaniowość i umiejętność zrobienia rzeczy wielkich z ziarna szans.

Kierując się tymi wartościami, chcemy się rozwijać dalej. Pracujemy z naszym logo, a efekty tych działań będziemy mogli zaprezentować pod koniec roku.

O zmianach i rozwoju będziemy Was informować na bieżąco, bo chcemy, abyście je rozumieli i wiedzieli dlaczego się dzieją.

Tymczasem, w imieniu całego zespołu SENSE życzymy rozwojowego dnia!

NAJNOWSZE WPISY

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami o szansach na dofinansowanie i nowych możliwościach rozwoju Twojej organizacji

Skontaktuj się z nami

 

Wyślij