SZUKAMY NAJLEPSZYCH

Dołącz do SENSE!

DOŁĄCZ DO SENSE!

RAZEM TWORZYMY SENSE

SENSE to my. Ludzie, których łączą wspólne wartości, cele oraz misja. Chcemy skutecznie pomagać organizacjom w rozwoju. By to robić stale się uczymy, wzajemnie inspirujemy i budujemy długotrwałe relacje.

We wspólnocie wartości, różnimy się kompetencjami. Są wśród nas analitycy, kierownicy projektów, doradcy klienta, a także trenerzy oraz eksperci od dotacji, dostępności i innowacji. Synergia tych kompetencji pozwala nam na pełne zrozumienie potrzeb klientów a także budowę innowacyjnych usług.

Chcemy dostarczać wartość naszą pracą. By to co robimy miało SENSE.

Dlatego działamy odważnie, elastycznie, metodycznie i dynamicznie. Jesteśmy przy tym etyczni i godni zaufania.

NASZ ZESPÓŁ O PRACY W SENSE

Jeśli to co czytasz wywołuje w Tobie uśmiech i czujesz, że SENSE to miejsce dla Ciebie, aplikuj do nas. Wybierz jedną ze ścieżek i pozwól nam się poznać!

DLA STUDENTÓW

PROFESJONALNY PROGRAM STAŻY I PRAKTYK PRZYGOTOWUJĄCY DO PRACY W SENSE

DLA PROFESJONALISTÓW

DLA EKSPERTÓW DO SPRAW DOTACJI, SZKOLEŃ I USŁUG HR ORAZ DOSTĘPNOŚCI

    Prześlij swoje zgłoszenie!
    Załącz swoje CV

      Obserwuj nas

      PROCES REKRUTACJI W SENSE

      Chcesz aplikować? Zapraszamy!

      Zanim wyślesz CV, zobacz jak wygląda proces rekrutacji w SENSE. Dobór poszczególnych etapów rekrutacji uzależniony jest od rodzaju stanowiska.

      1.
      APLIKACJA ONLINE

      Jeśli Twoje CV będzie odpowiedzią na naszą potrzebę w przybliżeniu w ciągu 2 tygodniu od przesłania nam CV, skontaktujemy się z Tobą.

      2.
      PIERWSZY KONTAKT

      Najczęściej będzie to rozmowa z menadżerem, która ma na celu omówienie wzajemnych oczekiwań.

      3.
      I ROZMOWA REKRUTACYJNA ONLINE

      Najczęściej to rozmowa z przyszłym bezpośrednim przełożonym.

      4.
      II ROZMOWA W SIEDZIBIE SENSE

      Na tym etapie rozmawiasz z Prezes SENSE, Menadżerem, czasem również z innymi członkami zespołu.

      5.
      ZAKOŃCZENIE REKRUTACJI

      Niezależnie od wyniku rekrutacji, możesz liczyć na informację zwrotną.

      Q&A

      W jakich godzinach będę pracować w SENSE?

      Nasze biuro jest otwarte od poniedziałki do piątku w godzinach 08:00 -16:00. Natomiast w SENSE jesteśmy elastyczni i rozpoczynamy pracę pomiędzy 6 a 9 rano i kończymy odpowiednio po 8 godzinach, pomiędzy 14 a 17. Godziny pracy można ustalić indywidualnie ze swoim bezpośrednim przełożonym.

      Czy będę mógł pracować zdalnie?

      Tak, w SENSE zdecydowana większość osób pracuje hybrydowo. Preferowany system obecności to 2 dni w tygodniu pracy zdalnej, 3 dni pracy w biurze. Oczywiście jest możliwość pracować wyłącznie stacjonarnie. Nasze biuro jest otwarte i do dyspozycji pracowników.

      Jakie benefity pozapłacowe oferuje SENSE?

      Każdy pracownik może wybrać preferowany przez siebie benefit z katalogu:

      • dofinansowanie zajęć sportowych,
      • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
      • dofinansowanie parkingu
      • dofinansowanie wydarzeń kulturalnych
      • dofinansowanie cateringu.

      Dodatkowo każdy pracownik SENSE objęty jest świadczeniami:

      • dofinansowaniem szkoleń i kursów
      • dofinansowaniem zakupu okularów
      • możliwością uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych, inicjatywach dobroczynnych
      • i wspólnym świętowaniu urodzin
      • możliwością korzystania ze służbowego telefonu i komputera również na użytek prywatny
      • możliwością wypożyczenia książki z firmowej biblioteki

      Jak wygląda hierarchia w SENSE? Komu będę podlegać?

      SENSE zarządza 4 osobowy Zarząd. Natomiast bezpośrednim przełożonym jest zazwyczaj Menedżer Twojego Działu.

      Jak będzie mój zakres obowiązków?

      Twój zakres obowiązków będzie uzależniony od  Twojego stanowiska oraz specyfiki Działu w którym będziesz pracował. Poziom trudności powierzanych zadań będzie zależał od Twoich umiejętności i wcześniej zdobytego doświadczenia. Szczegółowy zakres zadań przewidzianych na Twoim stanowisku poznasz na etapie rekrutacji, przed formalnym nawiązaniem współpracy.

      Czy w biurze obowiązuje dress code?

      Nie obowiązuje nas oficjalny dress code. Na co dzień staramy się ubierać w stylu casual biznes. Każdy w swoim stylu, jednak na tyle formalnie aby dobrze się czuć w rozmowie z klientami i naszymi partnerami biznesowymi. W piątki, jeśli nie mamy zaplanowanych spotkań zewnętrznych, możemy pozwolić sobie na nieco luźniejszy styl, ale jednak nie są to dresy.

      Jak do siebie się wszyscy w firmie zwracają, per Pani/ Ty?

      Komunikacja jest dla nas bardzo ważna. Wszyscy zwracamy się do siebie per TY, niezależnie od stanowiska, łącznie z Zarządem. Relacje partnerskie i koleżeńskie są dla nas istotne.

      Jak zorganizowana jest pracy w biurze? Czy będę miał swoje stałe miejsce pracy?

      Pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej, składającej się z dwóch lokali. Na co dzień pracujemy na open space, nie ma więc przydzielonych stałych miejsc pracy. W drugim lokalu do naszej dyspozycji są trzy sale szkoleniowe. W obu biurach znajdują się dodatkowe, wygłuszone miejsca do pracy indywidualnej.

      Czy budynek firmy jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami?

      Tak, budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

      Jak wygląda proces wdrożenia pracownika w struktury firmy?

      W Sense dbamy o to, by każdy pracownik już od pierwszych dni pracy czuł się częścią Zespołu. W pierwszych tygodniach swojej pracy nowa osoba na pokładzie jest pod opieką swojego bezpośredniego przełożonego i jednocześnie poznaje Zespół podczas indywidualnych spotkań, które nazywamy potocznie „rundkami”.