MY, SENSE

Certyfikaty i wyróżnienia

MY, SENSE

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

DOSKONALENIE I TROSKA O JAKOŚĆ JEST W NAS ZAKORZENIONA.

Z tego powodu stale monitorujemy naszą skuteczność:

w zakresie pozyskiwanych dotacji i rozliczonych środków unijnych

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W SENSE

Zasady oceny skuteczności i troski o jakość opisuje wdrożony w SENSE System Zarządzania Jakością

Do realizacji Polityki Zarząd SENSE ustalił następujące cele strategiczne:

Certyfikat jakości DEKRA SUS 2.0

Gwarancją realizacji Polityki Jakości SENSE jest

Polityka Jakości jest znana, rozumiana i akceptowana przez wszystkich pracowników SENSE, komunikowana naszym Partnerom oraz dostępna dla Klientów.
CIESZYMY SIĘ, ŻE NASZA PRACA JEST DOSTRZEGANA I NAGRADZANA PRZEZ NIEZALEZNE INSTYTUCJE!

RANKINGI DOTACYJNE

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2018 - RANKING.

W 2018 roku powtórzyliśmy swój sukces i w rankingu Funduszy Europejskich utrzymaliśmy 1 miejsce w PO WER, a także zdobyliśmy 1 miejsce w EFS RPO.

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2017 - RANKING.

W 2017 roku w rankingu Funduszy Europejskich otrzymaliśmy tytuł LIDERA PO WER w 3 kategoriach: Wartość przyznanych dotacji, wartości projektów i liczba projektów, którym przyznano dotacje!

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2015 - RANKING.

W 2015 roku w rankingu Funduszy Europejskich zostaliśmy najlepszą firmą konsultingową w Wielkopolsce pozyskującą dotacje unijne w projektach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w perspektywie 2007-2013!

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2013 - RANKING.

W 2013 roku zajęliśmy 2 miejsce w ogólnopolskim rankingu Funduszy Europejskich w kategorii Wysokość dotacji zakwalifikowanych do dofinansowania w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2013 - RANKING.

Zdobyliśmy także 3 miejsce w rankingu Funduszy Europejskich wśród firm konsultingowych w kategorii Liczba wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki

RANKINGI SZKOLENIOWE

LOGOTYP PARTNERSTWA DOSTĘPNOŚĆ PLUS

Obserwuj nas

NAJLEPSZĄ NAGRODĄ ZA NASZĄ PRACĘ SĄ OPINIE KLIENTÓW 

kasiaosa
kasiaosa
2022-05-24
Z firmą Sense Consulting współpracowałyśmy przez półtora roku. W ramach otrzymanego grantu POPOJUTRZE 2.0 realizowałyśmy naszą innowację „Terapeutyczne Pudełko” skierowaną do rodziców mających małe dzieci z podejrzeniem lub z diagnozą spektrum autyzmu. Zawsze mogłyśmy liczyć na pomoc i wsparcie, zwłaszcza w obszarze informatycznym. Otrzymywałyśmy również wiele komunikatów wspierających i motywujących, gdy niejednokrotnie opadłyśmy z sił. Praca nad nasza innowacja była szalenie angażująca, ale dzięki Sense Consulting dopłynęłyśmy do brzegu. Teraz możemy rozwijać naszą innowację i wspierać rodziny z dziećmi z zaburzeniami społecznymi. Praca z Sense Consulting to była prawdziwa przyjemność i ogromna dawka wiedzy. Polecamy i pozdrawiamy” Centrum Terapii ” Rozproszone zmysły”.
Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Chełmży
Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Chełmży
2022-05-24
Z firmą współpracujemy pierwszy raz w ramach projektu „Dostępność Plus dla zdrowia”. Zaskoczył nasz pozytywnie fakt, że firma pierwsza odezwała się do nas i przeprowadziła przez cały proces wnioskowania o środki. Obsługa profesjonalna i szybka. Pan Maciej Chrenowicz oraz p.Adam Nowak to osoby słowne i rzeczowe. Polecam firmę każdemu.
Miroslawa Galwa
Miroslawa Galwa
2022-05-23
Sense Consulting Sp. z o.o. opracowało dla SP ZOZ w Wolsztynie wniosek do konkursu Dostępność Plus dla Zdrowia – grant Szpital Usługa została wykonana terminowo i bez zastrzeżeń. Czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.
Błażej Goraj
Błażej Goraj
2022-05-22
Wspaniały kontakt z pracownikami firmy. Bardzo wysoka jakość i profesjonalizm robią wrażenie. Polecam!
Bozena Zgardzinska
Bozena Zgardzinska
2022-05-22
Profesjonalni, doświadczeni i pozytywni! Optymistycznie nastawieni Trenerzy i Animatorzy, stwarzający doskonałą atmosferę pracy Innowatorom.
Marlena Gołębiowska
Marlena Gołębiowska
2022-05-21
Z firmą Sense Consulting, liderem na rynku usług rozwojowych wśród polskich firm doradczych, współpracuję w ramach inkubatora innowacji – POPOJUTRZE 2.0. I potwierdzam, że firma zasługuje na miano lidera! Otrzymaliśmy eksperckie wsparcie na każdym etapie projektu. Bardzo polecam!
Jacek Warda
Jacek Warda
2022-05-21
Firma, którą znam z prowadzenia inkubatora innowacji społecznych w obszarze „Kształcenie” Bardzo fachowi. Przy okrazji prowadzenia takiego projektu sporo się można nauczyć w zakresie zarządzania projektami edukacyjnymi i szerzej — społecznymi.
Adam Pietruszko
Adam Pietruszko
2022-05-21
Z Sense Consulting współpracujemy przy tworzeniu innowacji społecznej z obszaru kształcenia, realizowanej w ramach projektu POPOJUTRZE 2.0. Wsparcie, które nasz zespół otrzymuje jest doskonałe. Komunikacja jest przejrzysta i profesjonalna, a jednocześnie przyjazna. Sense Consulting wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnych narzędzi organizacji pracy oraz prowadzeniem doskonałych i inspirujących warsztatów. Szczerze polecamy!
Ryszard N
Ryszard N
2022-05-20
W Sense spotkałem zespół specjalistów, którzy wiedzą jak zarządzać projektami. Jeśli potrzebujesz merytorycznego wsparcia w pozyskaniu środków, projektowaniu usług, czy ewaluacji to jesteś pod właściwym adresem.