MY, SENSE

Certyfikaty i wyróżnienia

MY, SENSE

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

DOSKONALENIE I TROSKA O JAKOŚĆ JEST W NAS ZAKORZENIONA.

Z tego powodu stale monitorujemy naszą skuteczność:

w zakresie pozyskiwanych dotacji i rozliczonych środków unijnych

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W SENSE

Zasady oceny skuteczności i troski o jakość opisuje wdrożony w SENSE System Zarządzania Jakością

Do realizacji Polityki Zarząd SENSE ustalił następujące cele strategiczne:

Certyfikat jakości DEKRA SUS 2.0

Gwarancją realizacji Polityki Jakości SENSE jest

Polityka Jakości jest znana, rozumiana i akceptowana przez wszystkich pracowników SENSE, komunikowana naszym Partnerom oraz dostępna dla Klientów.
CIESZYMY SIĘ, ŻE NASZA PRACA JEST DOSTRZEGANA I NAGRADZANA PRZEZ NIEZALEZNE INSTYTUCJE!

RANKINGI DOTACYJNE

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2018 - RANKING.

W 2018 roku powtórzyliśmy swój sukces i w rankingu Funduszy Europejskich utrzymaliśmy 1 miejsce w PO WER, a także zdobyliśmy 1 miejsce w EFS RPO.

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2017 - RANKING.

W 2017 roku w rankingu Funduszy Europejskich otrzymaliśmy tytuł LIDERA PO WER w 3 kategoriach: Wartość przyznanych dotacji, wartości projektów i liczba projektów, którym przyznano dotacje!

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2015 - RANKING.

W 2015 roku w rankingu Funduszy Europejskich zostaliśmy najlepszą firmą konsultingową w Wielkopolsce pozyskującą dotacje unijne w projektach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w perspektywie 2007-2013!

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2013 - RANKING.

W 2013 roku zajęliśmy 2 miejsce w ogólnopolskim rankingu Funduszy Europejskich w kategorii Wysokość dotacji zakwalifikowanych do dofinansowania w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2013 - RANKING.

Zdobyliśmy także 3 miejsce w rankingu Funduszy Europejskich wśród firm konsultingowych w kategorii Liczba wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki

RANKINGI SZKOLENIOWE

LOGOTYP PARTNERSTWA DOSTĘPNOŚĆ PLUS

Obserwuj nas

NAJLEPSZĄ NAGRODĄ ZA NASZĄ PRACĘ SĄ OPINIE KLIENTÓW 

Mo Woodwork
Mo Woodwork
2023-10-27
Współpracowaliśmy z Sense Consulting przy pozyskiwaniu środków unijnych w ramach dwóch projektów i chciałbym przyznać, że doświadczenia te były niezwykle pozytywne. Firma Sense Consulting wykazała się doskonałą wiedzą i doświadczeniem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Ich zespół jest nie tylko kompetentny, ale także bardzo zaangażowany i profesjonalny. Pomogli nam od samego początku procesu, począwszy od określenia najlepszych źródeł finansowania, aż do finalnej realizacji projektów. Szczególnie dziękuję Pani Monice, Pani Marcie oraz Panu Adamowi 🙂
Roman Niedzielski
Roman Niedzielski
2023-07-13
Z całą pewnością polecam SENSE consulting każdemu, kto szuka partnera do współpracy. SENSE to gwarancja uczciwych relacji, wiarygodności i profesjonalizmu.
Anna Borychowska
Anna Borychowska
2023-07-03
Cieszę się, że miałam możliwość współpracować z Firmą Sense Consulting w ramach projektu Popojutrze Zawodowo, przy wdrażaniu innowacji pedagogicznej ,,Eko Logika – sztuka roślinnego gotowania”. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Polecam serdecznie!
Piotr Nędzewicz
Piotr Nędzewicz
2023-06-28
SENSE, to godny zaufania partner w pozyskiwaniu finansowania na projekty B+R
Adam Weinert
Adam Weinert
2023-06-26
Najlepsza firma doradcza w zakresie projektów UE i projektów badawczych w Wielkopolsce. Myślę, że jedna z najlepszych w Polsce. Rzetelnie podchodzi do każdego Klienta. Osobiście współpracuję przy różnych tematach i jestem zadowolony za każdym razem. Zespół Sense jest warty polecenia 🙂
Mary Ku
Mary Ku
2023-06-19
Profesjonalne wsparcie doradcze i szkoleniowe
Ola Wardach
Ola Wardach
2023-06-19
Niezawodność to cecha, która stanowi podstawę każdej udanej relacji biznesowej, a firma Sense Consulting konsekwentnie udowadnia, że jest pod tym względem wzorowym Partnerem. Jako Izba Gospodarcza od pierwszej interakcji byliśmy pod wrażeniem podejścia do współpracy, zaangażowania i profesjonalizmu, a jednocześnie po prostu możliwości nawiązania niezwykle przyjemnych relacji międzyludzkich. Współpraca z takim Partnerem to czysta przyjemność!
Maciej Szafranski
Maciej Szafranski
2023-06-17
Firma otwarta na wyzwania powstające w rozwoju społeczeństwa oraz na współpracę z uczelnią.
Agata Witkowska
Agata Witkowska
2023-06-16
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Sense Consulting.Zawsze szybko i merytorycznie odpowiadają na nasze prośby czy zapytania. Polecam!