DOTACJE NA SZKOLENIA I USŁUGI HR

Jak możemy pomóc?

Z NAMI ZREALIZUJESZ SZKOLENIA Z DOFINANSOWANIEM

Potrzebujesz szkoleń dla swoich pracowników, ale masz ograniczony budżet szkoleniowy w firmie? Słyszałeś, że na rynku są dofinansowania do szkoleń, ale nie wiesz jak ich szukać? Odstraszają Cię zawiłe procedury aplikacyjne i rozliczeniowe? Z nami wszystko jest łatwiejsze!

Szkolenia menadżerskie, sprzedażowe, marketingowe i z kompetencji miękkich z dofinansowaniem. Prowadzimy profesjonalne usługi szkoleniowe i wspieramy naszych Klientów w aplikowaniu o dotacje na rozwój kadr.

Nie czekaj, zgłoś się do nas już dziś.

  Polityka prywatności *Pola obowiązkowe

   

  POZNAJ NASZE AKADEMIE

  Akademia Menedżera

  Poznaj techniki zarządzania zespołami i zdobądź kompetencje przywódcze.

  Akademia Kompetencji Cyfrowych

  Rozwiń kompetencje z obszaru cyfryzacji, nowych technologii i Przemysłu 4.0.

  Akademia Sprzedaży

  Zostań mistrzem sprzedaży dzięki treningowi z naszymi ekspertami.

  Akademia Marketingu

  Wdrażaj działania marketingowe zwiększając szanse sprzedaży.

  Akademia Innowacji i Rozwoju

  Projektuj w metodyce design thinking i twórz innowacyjny model biznesowy.

  Akademia Lean

  Zoptymalizuj produkcję i usługi dzięki narzędziom szczupłego zarządzania.

  Akademia Kompetencji Osobistych

  Dbaj o relacje z samym sobą i naucz się budować efektywne relacje z zespołem.

  Zdrowie w organizacji

  Kształtuj kulturę organizacyjną promując zdrowe nawyki i efektywność osobistą.

  ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

  DOSTĘPNE ŹRÓDŁA FINANSOWANIA WASZYCH SZKOLEŃ I USŁUG HR

  KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY

  Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) to mechanizm stworzony, by wspierać kształcenie ustawiczne zarówno pracowników, jak i pracodawców. Celem dofinansowywanych projektów jest każdorazowo podnoszenie kwalifikacji zawodowych uczestników, co przekłada się na poprawę pozycji i funkcjonowania firm oraz samych pracowników. Ze środków KFS możesz sfinansować usługi rozwojowe: szkolenia, kursy i egzaminy.

  AKADEMIA MENEDŻERA MMŚP – KOMPETENCJE W ZAKRESIE CYFRYZACJI

  Akademia Menedżera Kompetencji Cyfrowych jest wsparciem dla przedsiębiorców w obszarze transformacji cyfrowej i nowych wyzwań, jakie stoją przed kadrą zarządzającą. W wielu firmach działanie w dobie pandemii COVID-19 wymusiło reorganizację kanałów działania zarówno w zakresie sprzedaży, obsługi klienta oraz działania, ale również zarządzania rozproszonymi zespołami pracującymi zdalnie lub hybrydowo.

  Niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania firmy w nowych warunkach jest podnoszenie oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych przez kadry zarządzające, tak aby mogły skutecznie i z sukcesem prowadzić działania.

  AKADEMIA MENEDŻERA MMŚP – KOMPETENCJE W ZAKRESIE CYFRYZACJI

  Akademia Menedżera Kompetencji Cyfrowych jest wsparciem dla przedsiębiorców w obszarze transformacji cyfrowej i nowych wyzwań, jakie stoją przed kadrą zarządzającą. W wielu firmach działanie w dobie pandemii COVID-19 wymusiło reorganizację kanałów działania zarówno w zakresie sprzedaży, obsługi klienta oraz działania, ale również zarządzania rozproszonymi zespołami pracującymi zdalnie lub hybrydowo.

  Niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania firmy w nowych warunkach jest podnoszenie oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych przez kadry zarządzające, tak aby mogły skutecznie i z sukcesem prowadzić działania.

  BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH

  Baza Usług Rozwojowych to projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, która zapewnia mikro, małym i średnim przedsiębiorcom dostęp do dofinansowanych usług rozwojowych świadczonych przez zarejestrowane w bazie jednostki szkoleniowe.

  SENSE consulting jest zarejestrowanym członkiem BUR, dzięki czemu nasze usługi rozwojowe mogą podlegać dofinansowaniu!

  Umów się na na bezpłatną konsultację już dziś!

  SPRAWDŹ INNE MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA DOFINANSOWANIA

  Jak działają dotacje na szkolenia?

  Unia Europejska wspiera rozwijających się przedsiębiorców, oferując dofinansowania na szkolenia z wielu różnych zakresów – w tym na kursy oferowane przez SENSE consulting. Dotacje w tym obszarze będą przydatne dla wielu firm, umożliwiając rozwój i zdobywanie niezbędnej wiedzy. Dotacje na szkolenia obejmują wszelkie kursy na poziomie menedżerskim, sprzedażowym czy marketingowym. Na uwagę zasługują m.in. dofinansowania unijne na szkolenia kompetencji miękkich, które znajdują zastosowanie w codziennym funkcjonowaniu niemal każdej organizacji.

   

  Dlaczego warto skorzystać z dotacji na szkolenia?

  Dzięki dotacjom na szkolenia można sprawnie i efektywnie rozwijać swój biznes. Dodatkowe środki mogą pokryć zarówno kursy dla kadry zarządzającej, jak i dla konkretnych pracowników, którzy pragną zwiększyć swoje kompetencje, aby wzmocnić pozycję firmy na rynku. Co więcej, poprzez szkolenia można zadbać o lepszą atmosferę wewnątrz przedsiębiorstwa, nastrój pracowników oraz sytuację finansową firmy.

  Co istotne, dotacje na szkolenia pokrywają wiele różnych kursów – w tym wszystkie oferowane przez naszą firmę. Na stronie SENSE consulting dostępne są liczne szkolenia, z których można skorzystać przy wykorzystaniu dofinansowania. Na uwagę zasługuje m.in. Akademia Menedżera, która pozwala poznać techniki zarządzania zespołami oraz informacje o wpływaniu na swoich pracowników i motywowaniu kadry. Do tego warto zapoznać się z możliwościami Akademii Kompetencji Cyfrowych, która pomoże wprowadzić w świat cyfryzacji nawet osoby o niewielkim doświadczeniu na tym polu. Kolejnym elementem oferty jest Akademia Sprzedaży, czyli seria szkoleń związanych z tematyką handlu przeznaczonych dla wszystkich, którzy chcą dotrzeć do klientów i poznać ich potrzeby.

   

  Ile kosztów mogą pokryć dotacje unijne na szkolenia?

  Wysokość dofinansowania jest zależna od kilku kwestii, w tym rodzaju szkolenia. Oferowane przez nas Akademie zapewniają możliwość wykorzystania środków z Europejskiego Funduszu Społecznościowego w celu spłaty aż 80% wartości kursu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szkolenia, które nie kosztują wiele, a są w stanie rozwinąć wiele firm pod różnymi aspektami. Bez względu na to, czy potrzebujesz wiedzy z zakresu nowych technologii, marketingu, czy rozwoju osobistego – u nas znajdziesz wsparcie z dobrym dofinansowaniem.

   

  Jak możemy Ci pomóc uzyskać dotacje na szkolenia?

  Jednym z podstawowych zadań naszej firmy jest pomoc w zakresie dotacji unijnych. Oferowane wsparcie obejmuje również dotacje na szkolenia. Aby skorzystać z pomocy SENSE consulting, wystarczy wysłać zgłoszenie – zajmujemy się różnymi sprawami tego typu. W przypadku naszych szkoleń dofinansowanie możemy doliczyć już przy zakupie, aby zmniejszyć koszty zainwestowane w kurs.

  Newsletter

  Bądź na bieżąco z informacjami o szansach na dofinansowanie i nowych możliwościach rozwoju Twojej organizacji

  DOTACJE UNIJNE NA SZKOLENIA I USŁUGI HR TO NIE WSZYSTKO – PAMIĘTAJ O INNYCH INSTRUMENTACH FINANSOWYCH

  STREFA WIEDZY

  Obserwuj nas

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Julia Ratajewska

  Starsza specjalistka ds. Relacji z klientem biznesowym i partnerami

  T: +48 533 360 947