CENTRUM DOFINANSOWAŃ

– dotacje unijne i inne instrumenty 

Jesteśmy liderem na rynku. Nie ma lepszej oferty wśród polskich firm doradczych, która dba o dotacje unijne. Od 10 lat stoimy na podium Rankingu Funduszy Europejskich w zakresie liczby oraz wartości projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i zajmujemy czołowe miejsca w pozostałych kategoriach.

Bezzwrotne dotacje unijne to duża część naszej pracy i działania firmy. Na bieżąco informujemy naszych klientów o możliwościach pozyskania dofinansowania unijnego. Tworzymy dedykowane strony konkursowe, zamieszczamy informacje w social mediach i zapraszamy Was na webinary. Zapraszamy do zapoznania się z konkursami!

Specjalnie dla klientów przygotowaliśmy tematyczne sekcje, gdzię mogą sprawdzić, na co pozyskać dofinansowanie unijne. Zapraszamy do analizy konkursów i warunków aplikowania.

CENTRUM DOFINANSOWAŃ

– dotacje unijne i inne instrumenty 

Jesteśmy liderem w pozyskiwaniu dotacji unijnych wśród polskich firm doradczych. Od 10 lat stoimy na podium Rankingu Funduszy Europejskich w zakresie liczby oraz wartości projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i zajmujemy czołowe miejsca w pozostałych kategoriach.

Na bieżąco informujemy naszych klientów o możliwościach pozyskania dofinansowania. Tworzymy dedykowane strony konkursowe, zamieszczamy informacje w social mediach i zapraszamy Was na webinary. Zapraszamy do zapoznania się z konkursami!

Specjalnie dla Klientów przygotowaliśmy tematyczne sekcje na co mogą pozyskać dofinansowanie. Zapraszamy do analizy konkursów i warunków aplikowania.

STWORZYLIŚMY CENTRUM DOFINANSOWAŃ, BY ZAPEWNIAĆ BEZZWROTNE DOTACJE UNIJNE DLA FIRM I INSTYTUCJI PUBLICZNYCH

Od 2008 roku skutecznie korzystamy z funduszy europejskich, pomagając pozyskiwać bezzwrotne dotacje unijne na inwestycje, badania i rozwój, internacjonalizację, usługi rozwojowe, szkolenia oraz dostępność. Wspieramy biznes, sektor edukacji, sektor zdrowia oraz instytucje publiczne. Działamy kompleksowo. Po rozpoznaniu potrzeb klientów, analizujemy źródła finansowania, szanse na dofinansowania unijne, opracowujemy wnioski o dofinansowanie, prowadzimy negocjacje i pomagamy w zawarciu umowy. Nasi eksperci prowadzą klientów także przez proces realizacji projektu. Rozliczają dotacje unijne, doradzają w zamówieniach, wprowadzają zmiany i są obecni podczas kontroli projektów. Jesteśmy do dyspozycji klientów przez cały okres realizacji projektu, zapewniając bezpieczeństwo i aktualną wiedzę.

Dzięki nam zyskujesz dodatkowe środki finansowe, a równocześnie możesz skoncentrować się na rozwoju swojej organizacji!

bezzwrotne dotacje unijne: bankoty euro, po środku roślina

BEZZWROTNE DOTACJE UNIJNE - NA CO MOŻNA POZYSKAĆ DOFINANSOWANIE?

Roboty budowlane, środki trwałe, WNiP i wyposażenie.

Prace badawczo-rozwojowe.

Targi międzynarodowe i promocja.

Specjalistyczne usługi doradcze.

Szkolenia i kursy zawodowe.

Usługi i zakupy zwiększające dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami.

NASZE SPECJALIZACJE W POZYSKIWANIU DOFINANSOWANIA UNIJNEGO

Umów się na na bezpłatną konsultację już dziś!

INNE INSTRUMENTY FINANSOWE

STREFA WIEDZY

POMAGAMY W OBSŁUDZE PROJEKTÓW

CO WARTO WIEDZIEĆ O DOTACJACH UNIJNYCH?

DOTACJE UNIJNE 2021-2027

76 miliardów euro z funduszy europejskich
dla Polski na rozwój społeczno-gospodarczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

KRAJOWY PLAN ODBUDOWY 2021-2027

58 miliardów euro na odbudowę potencjału rozwojowego gospodarki utraconego w wyniku pandemii.

CZYTAJ WIĘCEJ

PROGRAMY KOMISJI EUROPEJSKIEJ

Programy zarządzane centralnie, wspierające dodatkowo rozwój kluczowych obszarów w Europie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czym są dotacje unijne?

To określenie na różnego rodzaju dofinansowania ze strony Unii Europejskiej, które służą rozwojowi wielu firm małych, średnich i dużych. Otrzymywane środki są dużą pomocą zarówno dla jednostek publicznych, jak i prywatnych. Dzięki nim wiele firm lub organizacji może się swobodnie rozwijać, na przykład inwestując w nowe technologie, cyfryzację, robotyzację czy w nowoczesne sprzęty. Dotacje unijne wspierają firmy w wielu różnych aspektach działalności, umożliwiając sprawne działanie połączone z inwestowaniem w dalszy wzrost.

Jak starać się o dotacje unijne?

Należy zaznaczyć, że dotacje unijne dzielą się na wiele konkretnych rodzajów dofinansowań, które zazwyczaj dotyczą określonych celów. Nasza firma pomaga m.in. w organizacji dokumentów, wniosków i rozliczeń projektów unijnych. Oferujemy kompletne wsparcie na każdym etapie – nasi specjaliści pomogą również w doborze konkretnych dotacji i ułatwiają tworzenie dokumentów. Zajmujemy się między innymi pozyskiwaniem dotacji na szkolenia, które można wykorzystać w ramach naszej oferty kursów. Dotacje na inwestycje pomogą z kolei w rozbudowie obiektów firmy, na przykład przy tworzeniu hali produkcyjnej. Kolejne obszary wsparcia to dotacje dla szpitali, dotacje na Przemysł 4.0 i dofinansowania dla konkretnych regionów Polski.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

3
KLIENTÓW
Ikonki nowa www - (600 x 600 px)
WOJEWÓDZTW
2
POZYSKANYCH DOTACJI
4
WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE W PERSPEKTYWIE FINANSOWEJ 2014-2020
1
LAT DOŚWIADCZENIA
OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2018 - RANKING.

W 2018 roku powtórzyliśmy swój sukces i w rankingu Funduszy Europejskich utrzymaliśmy 1 miejsce w PO WER, a także zdobyliśmy 1 miejsce w EFS RPO.

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2017 - RANKING.

W 2017 roku w rankingu Funduszy Europejskich otrzymaliśmy tytuł LIDERA PO WER w 3 kategoriach: Wartość przyznanych dotacji, wartości projektów i liczba projektów, którym przyznano dotacje!

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2015 - RANKING.

W 2015 roku w rankingu Funduszy Europejskich zostaliśmy najlepszą firmą konsultingową w Wielkopolsce pozyskującą dotacje unijne w projektach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w perspektywie 2007-2013!

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2013 - RANKING.

W 2013 roku zajęliśmy 2 miejsce w ogólnopolskim rankingu Funduszy Europejskich w kategorii Wysokość dotacji zakwalifikowanych do dofinansowania w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2013 - RANKING.

Zdobyliśmy także 3 miejsce w rankingu Funduszy Europejskich wśród firm konsultingowych w kategorii Liczba wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki

NASI WYBRANI KLIENCI

Obserwuj nas

NASI PARTNERZY