CENTRUM KSZTAŁCENIA

– szkolenia i usługi HR z dofinansowaniem

Stale się rozwijamy. Nasz wysiłek przenosi się na widoczne efekty. W 2021 roku zdobyliśmy wyróżnienie Firmy Szkoleniowej roku klasyfikując się na 5 miejscu wśród firm z całej Polski oraz na 1 miejscu w Wielkopolsce.

Troszczymy się o jakość i efekty uczenia, co potwierdzają nasi Klienci. Z radością przyjęliśmy wiadomość o wyróżnieniu nas tytułem Orłów Kształcenia 2021 ze statusem „GOLD 2021” oraz „Laureat Konkursu 2021”. Otrzymaliśmy ocenę 9,8 pkt. na 10 możliwych.

Mamy unikatowe kompetencje. Od 15 lat kształcimy menedżerów i pracowników organizacji. Równocześnie jesteśmy liderem w pozyskiwaniu dotacji unijnych. W ramach diagnozy potrzeb zawsze zapewniamy analizę możliwości dofinansowania do szkoleń.

CENTRUM KSZTAŁCENIA

– szkolenia i usługi HR

Stale się rozwijamy. Nasz wysiłek przenosi się na widoczne efekty. W 2021 roku zdobyliśmy wyróżnienie Firmy Szkoleniowej roku klasyfikując się na 5 miejscu wśród firm z całej Polski oraz na 1 miejscu w Wielkopolsce.

Troszczymy się o jakość i efekty uczenia, co potwierdzają nasi Klienci. Z radością przyjęliśmy wiadomość o wyróżnieniu nas tytułem Orłów Kształcenia 2021 ze statusem „GOLD 2021” oraz „Laureat Konkursu 2021”. Otrzymaliśmy ocenę 9,8 pkt. na 10 możliwych.

Mamy unikatowe kompetencje. Od 14 lat kształcimy menedżerów i pracowników organizacji. Równocześnie jesteśmy liderem w pozyskiwaniu dotacji unijnych. W ramach diagnozy potrzeb zawsze zapewniamy analizę możliwości dofinansowania.

STWORZYLIŚMY CENTRUM KSZTAŁCENIA, BY DOSTOSOWYWAĆ KOMPETENCJE PRACOWNIKÓW I MENEDŻERÓW DO WYZWAŃ PRZYSZŁOŚCI

SENSE istnieje na rynku od 2008 roku. Od początku swojego istnienia świadczymy usługi rozwojowe. Rocznie szkolimy niemal 2000 osób z całej Polski. Prowadzimy naszych klientów od momentu badania potrzeb szkoleniowych, przez wspólne ustalenie celów szkoleniowych, pozyskanie dofinansowania do szkoleń, realizację projektów rozwojowych i zamknięcie procesu z arkuszem rekomendacji.

Prowadzimy autorskie programy szkoleniowe, kursy kwalifikacyjne, a także projektujemy indywidualne rozwiązania dla organizacji oraz korzystamy z licencjonowanych narzędzi HR.

DZIŚ JEST IDEALNY DZIEŃ NA ROZWÓJ!

SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW: NASZE AUTORSKIE ROZWIĄZANIA EDUKACYJNE 

Akademia Megatrendów - grupa osób siedząca przy stole podczas szkolenia pracowników

Akademia Megatrendów

Rozwijaj się w zakresie różnorodności, cyfryzacji i zrównoważonego rozwoju.

Akademia Menedżera

Poznaj techniki zarządzania zespołami i zdobądź kompetencje przywódcze.

Akademia Kompetencji Cyfrowych

Rozwiń kompetencje z obszaru cyfryzacji, nowych technologii i Przemysłu 4.0.

Akademia Sprzedaży

Zostań mistrzem sprzedaży dzięki treningowi z naszymi ekspertami.

Akademia Marketingu

Wdrażaj działania marketingowe zwiększając szanse sprzedaży.

Akademia Innowacji i Rozwoju

Projektuj w metodyce design thinking i twórz innowacyjny model biznesowy.

Akademia Lean

Zoptymalizuj produkcję i usługi dzięki narzędziom szczupłego zarządzania.

Akademia Kompetencji Osobistych

Rozwijaj swoje postawy, by osiągnąć sukces w relacjach z ludźmi.

SZKOLENIA Z DOFINANSOWANIEM - CZY SIĘ NA TYM ZNAMY?

Od 15 lat szkolimy biznes: duże, średnie i małe przedsiębiorstwa

Nasi eksperci to trenerzy, a równocześnie praktycy biznesu, znający specyfikę Waszej branży
Każdą Akademię rozpoczynamy od DIAGNOZY potrzeb i kończymy FOLLOW UP pomagającym wdrożyć efekty szkoleniowe

DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą. Ważnym elementem naszej codziennej działalności jest pozyskiwanie dofinansowania na szkolenia dla naszych klientów.

Tylko w 2021 roku pozyskaliśmy 1,5 mln zł dofinansowania do szkoleń menadżerskich, sprzedażowych, marketingowych i z kompetencji miękkich.

Akademia HR (PARP)
Baza Usług Rozwojowych (BUR)
Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Jak działa profesjonalna firma szkoleniowa? Poznaj naszą ofertę

  • Akademia Menedżera – dzięki niej poznasz techniki zarządzania zespołami i zdobędziesz informacje o tym, jak wpływać na swoich pracowników oraz o tym, jak ich motywować.
  • Akademia Kompetencji Cyfrowych – zajmujemy się wprowadzaniem w świat cyfryzacji każdego, niezależnie od poziomu zaangażowania i zaawansowania.
  • Akademia Sprzedaży – szkolenia ze sprzedaży przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą skutecznie dotrzeć do klientów i poznać ich potrzeby.
  • Akademia Marketingu – dzięki temu szkoleniu można poznać wszelkie istotne elementy strategii marketingowych oraz różne rodzaje kampanii.
  • Akademia Innowacji i Rozwoju – szkolenie obejmuje naukę kreatywnego myślenia i użytkowania design thinking w trakcie pracy z klientem.
  • Akademia Lean – dzięki temu szkoleniu dowiesz się wszystkich istotnych informacji o optymalizowaniu produkcji oraz najważniejszych narzędziach stosowanych w tym celu.
  • Akademia Kompetencji Osobistych – jeśli chcesz skutecznie rozwijać firmę, warto zacząć od siebie. To szkolenie pozwoli Ci budować własne umiejętności, co wpłynie na efektywność działań całej organizacji.
  • Zdrowie w organizacji – kultura zdrowych nawyków i higieny jest niezwykle ważna. Dowiesz się, jak o nią dbać i przekazywać ją innym.

 

Dlaczego szkolenia biznesowe dla firm są ważne?

Profesjonalna firma szkoleniowa zadba o to, aby każde przedsiębiorstwo działało z większą sprawnością. Szkolenia biznesowe dla firm są przygotowywane głównie z myślą o osobach zarządzających, które mogą rozwinąć swoje umiejętności, aby wpływać na cały zespół. Przekazywane informacje skupiają się na podnoszeniu kompetencji i realnym rozwoju działań przedsiębiorstwa. Bez względu na to, czy mowa o marketingu, sprzedaży, czy kompetencjach cyfrowych, z naszym wsparciem można zadbać o każdy aspekt działania firmy. Lepiej rozwinięte przedsiębiorstwo to gwarancja efektywności oraz zaufania ze strony klientów – szkolenia biznesowe dla firm przede wszystkim poprawiają atmosferę pracy, a przy tym wpływają na finanse i obroty organizacji.

 

Jak usługi HR wpływają na sytuację w firmie i opinię o niej?

Warto podkreślić także istotną rolę, jaką odgrywają profesjonalnie wykonywane usługi HR. Kursy z tego zakresu dotyczą m.in. zatrudniania i zwalniania pracowników, a także dbania o nich na całym etapie współpracy. Dzięki temu można zadbać o renomę firmy na rynku pracy oraz opinię wśród zarówno zatrudnionych, jak i rekrutowanych osób. Ze szkoleniami z zakresu usług HR można rozwinąć swoje umiejętności, co pozwoli na wdrożenie odpowiednich metod traktowania pracowników. Usługi HR obejmują również m.in. tematykę awansów, dzięki czemu możliwe będzie skuteczne zachęcanie kadry do rozwoju i utrzymywania dobrych relacji w zespołach.

Umów się na na bezpłatną konsultację już dziś!

NASZE OSIĄGNIĘCIA

3
KLIENTÓW
Ikonki nowa www - (600 x 600 px)
WOJEWÓDZTW
2
DNI SZKOLENIOWYCH W ROKU
4
PRZESZKOLONYCH OSÓB KAŻDEGO ROKU
1
LAT DOŚWIADCZENIA

Obserwuj nas

NASI WYBRANI KLIENCI

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami o szansach na dofinansowanie i nowych możliwościach rozwoju Twojej organizacji

NASI PARTNERZY