DOTACJE NA INWESTYCJE

NAJPOPULARNIEJSZE ŹRÓDŁO DOFINANSOWANIA

DOTACJE NA INWESTYCJE

Dotacje na inwestycje cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Mogą być przeznaczone m.in. na zakup nowych urządzeń produkcyjnych i technologii, budowę powierzchni produkcyjnej, współpracę z jednostkami badawczo-naukowymi, wdrażanie wyników badań do gospodarki, a także na udział w targach lub misjach gospodarczych. Inwestycje związane z wykorzystaniem dotacji winny przyczynić się do tworzenia nowych miejsc pracy, wdrożenia nowych produktów lub usług oraz wzmocnienia polskiej gospodarki.

Skontaktuj się z nami

 

Wyślij

DLA KOGO DOTACJE NA INWESTYCJE?

O dotacje na inwestycje mogą ubiegać się wszystkie podmioty, przy czym istotne są założenia konkretnego konkursu. Inne wymogi stawia się dużym przedsiębiorstwom – tu przykładowo inwestycja może być częścią dużego projektu badawczo-rozwojowego, inne instytucjom publicznym, a jeszcze inne małym i średnim przedsiębiorstwom. Opisz nam swoje potrzeby, a my sprawdzimy możliwości ich dofinansowania.

JAKIE KOSZTY MOŻESZ SFINANSOWAĆ?

JAKI POZIOM DOFINANSOWANIA?

Poziom dofinansowania w projektach inwestycyjnych zależy od podmiotu aplikującego, a w przypadku przedsiębiorstw może być także związany z mapą pomocy publicznej. Tu znów zachęcamy do opisania potrzeb, sprawdzimy możliwości i przedstawimy informacje na temat warunków aplikowania.

Umów się na na bezpłatną konsultację już dziś!

SPRAWDŹ INNE MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA DOFINANSOWANIA

Obserwuj nas

DOTACJE NA INWESTYCJE TO NIE WSZYSTKO – PAMIĘTAJ O INNYCH INSTRUMENTACH FINANSOWYCH

STREFA WIEDZY

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami o szansach na dofinansowanie i nowych możliwościach rozwoju Twojej organizacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Maciej Chrenowicz

Starszy specjalista ds. relacji z klientem biznesowym

T: +48 533 574 387