WITAMY NA STRONIE SENSE CONSULTING ZAPEWNIAJĄCEJ WSPARCIE DORADCZE Z ZAKRESU

DOSTĘPNOŚCI W RAMACH PROJEKTU „WSPÓŁPRACA NA RZECZ DOSTĘPNOŚCI – SZKOLENIA DLA KOORDYNATORÓW”

 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Witamy na stronie SENSE consulting zapewniającej wsparcie doradcze z zakresu dostępności w ramach projektu „Współpraca na rzecz dostępności – szkolenia dla koordynatorów” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI!

Szanowni Państwo,

celem naszego wsparcia jest pomoc koordynatorom do spraw dostępności w wykonywaniu przez nich zadań wynikających z ustawy o zapewnianiu dostępności w urzędach.

Wraz z zespołem zapewnimy Państwu:

  1. Profesjonalną analizę stanu zapewnienia dostępności urzędu.
  2. Zbudujemy szczegółowe rekomendacje dotyczące rozwiązań zwiększających dostępność. urzędu, ze wskazaniem takich, które nie wymagają znacznych nakładów inwestycyjnych.
  3. Pomożemy w przygotowaniu lub aktualizacji planu działania na rzecz zapewniania dostępności w urzędach.
  4. Zapewnimy eksperckie konsultacje rozwiązań, jakie koordynator planuje wdrożyć celem zapewnienia dostępności w urzędzie.
  5. Przekażemy kreatywne narzędzia edukacyjne do pracy własnej i zespołowej dotyczącej zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

Wszystko to zbudowane przez ekspertów Centrum Dostępności SENSE.

Natalia Marciniak-Madejska

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w kolejnym etapie projektu „Współpraca na rzecz dostępności – szkolenia dla koordynatorów” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS. 

W związku z realizacją zadań wynikających z ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami proponujemy wsparcie doradcze dla koordynatorów do spraw dostępności, którzy wzięli udział w szkoleniach w ramach ww. projektu.

Wsparcie doradcze dla koordynatorów dostępności w urzędach będzie trwało od 1 lipca do 15 września 2023 roku.

Zgłoszenia przyjmujemy od 5 do 14 czerwca 2023 – za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego TUTAJ 

Podpisany formularz (elektroniczny lub wydrukowany) prosimy przesłać do wykonawcy na e-mail: dostepnosc@senseconsulting.pl lub adres: Sense Consulting sp. z o.o., ul. Podgórze 11/31, 61-749 Poznań. Zgłoszenia dokonują kierownicy urzędów lub osoby upoważnione. Indywidualne zgłoszenia od koordynatorów dostępności nie będą przyjmowane.

Z poważaniem

Monika Mardas-Brzezińska

Prezeska Zarządu Sense consulting sp. z o.o.

WYBRANI EKSPERCI

Agnieszka Piórkowska

Dariusz Gosk

Agata Spała-Zakrzewska

Eunika Lech

PARTNERZY PROJEKTU

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O NAS

Chcemy Państwa zapewnić o naszej pełnej gotowości do realizacji tego projektu. 15 lat działalności pozwoliło na zbudowanie wokół SENSE wyjątkowego ekosystemu wspierającego dostępność w instytucjach, na który składają się:

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI