AKADEMIA HR

Sprawdź jak zdobyć nawet 80% dofinansowania do szkoleń 

Termin konkursu

15 kwietnia 2024 r. - 30 listopada 2026 r.

Dla kogo?

Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa

AKADEMIA HR - DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ

Jak pozyskać dofinansowanie do szkoleń z Akademii HR?

Konkurs „Akademia HR” organizowany przez PARP to ogólnopolski projekt skierowany do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z każdej branży. Jest on odpowiedzią na wyzwania wynikających ze zmian demograficznych oraz na rynku pracy.

Projekt daje możliwość dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych w 80%, co oznacza, że optymalizację kosztów w Twoim budżecie szkoleniowym. Środki będą rozdzielane przez dziewięciu operatorów.

Nasza Akademia Megatrendów jest pakietem praktycznych i innowacyjnych szkoleń dla pracowników, które może sfinansować w ramach tego konkursu. 

Wiemy, że Akademia HR – dofinansowanie do szkoleń to dużo informacji i często zawiłe kryteria. Dlatego mamy na to proste rozwiązanie. Umów się na rozmowę z naszym doradcą, a opowiemy Tobie wszystko, co powinieneś wiedzieć podejmując decyzję o udziale w projekcie.

Jak znaleźć dobrą firmę do pozyskania dofinansowania do szkoleń z Akademii HR?

Jeśli jesteś na naszej stronie, to znaczy, że nie musisz już szukać! Tylko w ostatnich 3 latach zrealizowaliśmy ponad 100 projektów z dofinansowaniem dla przedsiębiorców – na łączną kwotę ponad 5,5 mln złotych.
 
Dlatego wiemy jak ważne jest:
  • rzetelne przygotowanie dokumentacji rekrutacyjnej,
  • bieżący kontakt z Operatorem projektu,
  • terminowość i dokładność,
  • znajomość regulaminu oraz innych wytycznych mających wpływ na projekt,
  • prawidłowe rozliczenie projektu.

Realizując z nami szkolenia dla pracowników w ramach Akademii HR Wy skupiacie się na rozwijaniu kompetencji, a my dbamy o wszelkie formalności. Przygotujemy i przeprowadzimy Cię przez każdy etap realizacji projektu.

Od 14 lat budujemy silny i skuteczny team ekspertów. Wiemy jak ważne są procesy rozwojowe, które nam powierzacie. Z tego powodu każdy nasz trener jest częścią zespołu SENSE. Mamy wspólne wartości, standardy, razem pracujemy nad lepszymi usługami. Budujemy z Wami relacje i dbamy o wizerunek projektów. Jesteśmy po to, by skutecznie pomagać Wam w rozwoju.

Obserwuj nas

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE DOFINANSOWANIA DO SZKOLEŃ Z AKADEMII HR

Julia Ratajewska

Starsza specjalistka ds. Relacji z klientem biznesowym i partnerami

T: +48 533 360 947

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami o szansach na dofinansowanie i nowych możliwościach rozwoju Twojej organizacji

NASI WYBRANI KLIENCI

NASI WYBRANI KLIENCI