I Konferencja "Czas na DEI"
Bezpłatne wydarzenie online
Spotkanie poświęcone tematyce różnorodności, równości i inkluzywności w biznesie – dla tych, którzy chcą poszerzyć horyzonty i zyskać nową perspektywę!
Jako autorzy_ki pierwszego w Polsce Trendbooka poświęconego DEI widzimy, jak ważne jest aktualizowanie i weryfikowanie wiedzy w tym temacie.
Nieustannie zależy nam na dostarczaniu inspiracji i ostrzeganiu przed pułapkami i błędnymi kierunkami. To wydarzenie jest kontynuacją zdobywania nowych informacji, dzielenia się wiedzą i uczenia (się) DEI.
Dołącz do naszego wydarzenia online i nadajmy wspólnie kierunek DEI w Polsce!
CO MUSISZ WIEDZIEĆ?
Kiedy:
19 czerwca 2024 r.
godz. 10:00-13:30
Gdzie:
online – ClickMeeting
Cena:
Konferencja jest bezpłatna – inwestujesz swój czas, a my dzielimy się wiedzą
DLA KOGO KONFERENCJA?
- Dla przedsiębiorców_czyń i kadry zarządzającej, którzy chcą dowiedzieć się, jakie wartości niesie za sobą wdrożenie strategii DEI w ich organizacjach
- Dla osób eksperckich, które w organizacjach zajmują się DEI
- Dla specjalistek_ów HR oraz P&C
PROGRAM KONFERENCJI
Monika Mardas-Brzezińska – Prezeska SENSE consulting
dr Natalia Marciniak-Madejska - Dyrektorka Centrum Dostępności SENSE
Mateusz Jabłonowski - konsultant i trener, ekspert EB
Michał Knapik - KRUK S.A.
Anna Kamińska - Szuszczyński Kamińska Kancelaria Prawa Pracy
Wiktoria Danielewska - Assembly, Katarzyna Salamończyk-Napierska - Volkswagen Poznań, Natalia Marciniak-Madejska - Dyrektorka Centrum Dostępności SENSE
Agata Spała-Zakrzewska - konsultantka i trenerka, ekspertka DOS
JAKIE KORZYŚCI OTRZYMASZ Z UDZIAŁU W KONFERENCJI?
Dowiesz się, jak różnorodność w zespole może przyczynić się do innowacyjności i przewagi konkurencyjnej. Poznasz narzędzia i strategie, które pomogą w pełni wykorzystać potencjał zróżnicowanego zespołu.
Dzięki prelekcjom ekspertów dowiesz się, jak stworzyć inkluzywne środowisko pracy, które sprzyja zaangażowaniu pracowników i ich lojalności. Silna kultura organizacyjna to fundament sukcesu każdej firmy.
Nauczysz się, jak eliminować bariery i uprzedzenia w miejscu pracy, co prowadzi do zwiększenia produktywności i lepszej współpracy w zespole.
Prezentacje dostarczą Ci wskazówek oraz konkretnych przykładów, jak wdrażać polityki DEI w praktyce. Poznasz najnowsze trendy i prognozy na 2024 rok dotyczące różnorodności, równości i inkluzywności. Dowiesz się, jakie zmiany i wyzwania czekają na firmy oraz jakie strategie warto wdrożyć, aby być na bieżąco i skutecznie zarządzać DEI.
Udział w konferencji to także szansa, na budowanie wizerunku firmy odpowiedzialnej społecznie to ważny krok ku zrównoważonemu rozwojowi.
Odkryjesz, jak działania na rzecz różnorodności i inkluzywności mogą wzmocnić wizerunek Twojej firmy jako atrakcyjnego pracodawcy. Nauczysz się, jak skutecznie komunikować swoje wartości DEI, aby przyciągnąć i zatrzymać najlepsze talenty na rynku.
Każda uczestniczka i każdy uczestnik konferencji otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.
Prelegent(k)ami spotkania będą:
Wykładowczyni akademicka i konsultantka w zakresie projektowania uniwersalnego, prostego języka, zarządzania projektami i inkluzywnego zarządzania. Autorka publikacji na temat inkluzji społecznej osób z niepełnosprawnościami. Członkini Krajowej Rady Konsultacyjnej przy Pełnomocniku Rządu ds. Osób z Niepełnosprawnościami (2017-2021).
Z obszarem Diversity, Equity & Inclusion związany od 2018 roku. Przygodę rozpoczął w Qurate Retail Group. W agencji Admind współpracował z globalnymi markami, koordynował wielokulturowym zespołem i wspierał certyfikację B-Corp. Przez dwa lata realizował założenia polityki DEI w Grupie mBanku, gdzie dbał także o sieci pracownicze i wellbeing.
Ekspert rynku pracy, autor książki „Employer branding. Praktyczny podręcznik”. Wspiera i uczy o rozwiązaniach z obszaru employer brandingu, komunikacji wewnętrznej, diversity & inclusion, personal brandingu, employee advocacy – które działają, są praktyczne i innowacyjne.
Pomaga ludziom HR-u z różnych branż i firm różnej wielkości, którzy poszukują sprawnego i skutecznego doradztwa w zakresie prawnych aspektów prowadzonej polityki personalnej. Dba, by jej Klienci mogli koncentrować się na tym, co wychodzi im najlepiej, czyli budowaniu organizacji, w których pracownicy chcą pracować.
Doświadczona menedżerka z ponad 20-letnim stażem w dziedzinie zarządzania, HR oraz biznesu. Pełniła różnorodne funkcje, m.in. Chief People Officer, HR Director, Client Service Director oraz Marketing Manager, co pozwala jej być profesjonalnym partnerem w podejmowaniu i realizowaniu różnorodnych wyzwań z zakresu HR.
Specjalizuje się w dwóch obszarach: wsparciu firm i instytucji w zatrudnianiu pracowników z niepełnosprawnością oraz wdrażaniu dostępnych usług w instytucjach publicznych i niepublicznych.
Od kilku lat z sukcesem rozwija się w obszarze HR w jednym z wiodących koncernów motoryzacyjnych. Od zawsze w centrum stawia ludzi – aktualnie kierując zespołem, który dba o transparentną komunikację, wzmacnia employer branding dbając o motywacje i zaangażowanie pracowników.
Innowatorka, działaczka społeczna, edukatorka i pasjonatka zmian. Prezeska SENSE, organizacji wspierającej biznes, sektor zdrowia, nauki i instytucje publiczne w usługach dotacyjnych, rozwojowych i projektowaniu innowacji. Założycielka pierwszego w Polsce inkubatora innowacji dla edukacji.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Anna Kopeć
Office Manager