Zdjęcie kobiety 36 lat Natalia Marciniak-Madejska

Ekspertka dostępności, trenerka projektowania uniwersalnego, prowadzi audyty dostępności i doradza jak wdrażać rozwiązania dla osób o szczególnych potrzebach.

Sama o sobie mówi multizadaniowiec. Swoją karierę rozpoczęła od Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na SWPS, gdzie stała się specjalistą ds. mediów. Następnie postawiła na Uniwersytet im. Adama Mickiewicza i Bezpieczeństwo Narodowe, a dokładniej zarządzanie kryzysowe, gdzie uzyskała tytuł magistra. Dołożyła BHP kilka certyfikatów jak ten z TUV – Auditor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy i…, zmieniła zdanie.

Absolwentka Politechniki w Łodzi i wykładowca Społecznej Akademii Nauk oraz trener Deccora/KPMarketing/BecreativeCAD, ODN Rewers i Fundacji Zrównoważonego Rozwoju.

Od ponad 8 lat spędza dni na sali szkoleniowej prowadząc kursy, szkolenia, warsztaty. Jest Autoryzowanym trenerem Autodesk nr ID 46605. Ucząc stara się przekazywać wiedzę i praktyczne podejście do tematu. Przyświeca jej idea – „ucz tak, jak sam chciałbyś się uczyć”.
Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu technologii informacyjnych, pakietu Office, systemów informatycznych, ICT, obsługi klienta, marketingu, modeli biznesowych, e-firmy, Office 365, Autodesk, kompetencji cyfrowych, narzędzi online, budowania wizerunku w Internecie, bezpieczeństwo w sieci oraz Google.

Absolwent Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi Wykładowca Społecznej Akademii Nauk, największej niepublicznej uczelni w Polsce, w katedrze gospodarki elektronicznej.
Od ponad 13 lat prowadzi szkolenia związane z sektorem IT, Biznesem, Prowadzeniem firmy, Nowoczesnych Technologii, Digital Marketingu, Kompetencji cyfrowych, Obsługi pakietu Office i Google, Wdrażaniem produktów i usług na rynek oraz wiele innych.

Uczy coachingu i przygotowuje do roli trenera biznesu w akademii grupy SET. Jestem członkiem międzynarodowej organizacji zrzeszającej mówców Toastmasters International, w ramach której, została finalistką Mistrzostw Polski mów Humorystycznych oraz nagrodzono ją tytułami Wicemistrza Polski 2018 w Mowach Improwizowanych i Wicemistrza Polski 2019 w Mowach Inspirujących.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem w Warszawie. Wykładowca na studiach podyplomowych w Szkole Wyższej VIAMODA w Warszawie. Od ponad 17 lat wykonuje zawód trenera biznesu. To rola, w której odnajduje spełnienie swoich zawodowych ambicji. Robi to z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Specjalista ds. dostępności osób ze specjalnymi potrzebami, trenerka i ekspertka w międzynarodowych projektach, w ramach których implementowane są narzędzia dla specjalistów sektora usług publicznych. Współpracuje z SENSE consulting w zakresie prowadzenia szkoleń dotyczących niepełnosprawności i projektowania uniwersalnego. Związana z Fundacją Imago, w której odpowiedzialna jest za sekcję usług związanych z dostępnością.