Prezes Zarządu

Praktyk sprzedaży, trener, prelegent największych konferencji sprzedażowych w Polsce. Pasja sprzedaży to misja, którą z radością dzieli się z innymi.

Na koncie 25 lat w sprzedaży, 500 zadowolonych klientów i ponad 5000 przeszkolonych sprzedawców.

Zajmowała stanowiska menedżerskie w takich koncernach, jak Auchan Polska, Groupe Andre, SigmaKalon Deco Polska w obszarach zarządzania ludźmi, sprzedaży i obsługi Klienta; w Auchan Polska współuczestniczyła w tworzącym się na rynku polskim procesie zarządzania dużą dystrybucją handlową; w Andre Polska zarządzała 20-osobowym zespołem sprzedaży; w SigmaKalon Deco Polska stworzyła od podstaw nowoczesny i wysoce profesjonalny Dział Obsługi Klienta w strukturach sprzedaży (m. in. zespół ds. telemarketingu, zespół ds. reklamacji, zespół ds. szkoleń, zarządzanie programem lojalnościowym, Badania Satysfakcji Klientów i Mystery Shopping), którym zarządzała z powodzeniem przez 7 lat. Przez 4 lata szkoliła kierownictwo i siły sprzedaży strategicznych Klientów firmy, przedstawicieli handlowych i personel obsługi klienta firmy oraz zbudowała wewnętrzny zespół trenerski na najwyższym poziomie; liderka wielu projektów ogólnofirmowych i wdrożeń biznesowych silnie zorientowanych na doskonalenie jakości i poziomu obsługi Klienta.

Od 2000 roku rozwija swoje doświadczenie handlowe, od 2001 roku jako menadżer zespołów sprzedażowych w branżach IT/elektroniki, odzieżowej, hotelarsko-eventowej 5* i automotive. Ostatnie 12 miesięcy spędził pracując jako product manager w firmie Arpack Polska Sp. z o.o., produkującej opakowania z tworzyw spienialnych, gdzie był odpowiedzialny za wdrażanie na polski rynek opakowań z nowego surowca – piocelanu. Od 2005 roku rozwija siebie i innych jako trener umiejętności wspierających sprzedaż.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem w Warszawie. Wykładowca na studiach podyplomowych w Szkole Wyższej VIAMODA w Warszawie. Od ponad 17 lat wykonuje zawód trenera biznesu. To rola, w której odnajduje spełnienie swoich zawodowych ambicji. Robi to z pasją i ogromnym zaangażowaniem.