NADAJEMY SENS PRZYSZŁOŚCI

SENSE consulting to miejsce, gdzie pasja do rozwoju i innowacji łączy się z 15-letnim doświadczeniem, tworząc unikalną przestrzeń do wzrostu i odkrycia pełnego potencjału Waszych organizacji.

NASZA WIZJA

Być pierwszym partnerem:

sense-ilustracje-009-cz

w podnoszeniu kompetencji ludzi

sense-ilustracje-009-cz

w zdobywaniu kapitału na rozwój organizacji

sense-ilustracje-009-cz

we wspieraniu innowacji społecznych i biznesowych

sense-ilustracje-009-cz

w zwiększaniu dostępności produktów, usług i otoczenia

NASZA MISJA

Poprzez rozwój ludzi, dotacje finansowe oraz innowacje społeczne, pomagamy budować organizacjom lepszą przyszłość. Chcemy prowadzić Wasze organizacje ku przyszłości i wspierać Was w Waszym rozwoju.

NASZE WARTOŚCI

PARTNERSTWO

Działamy wspólnie w oparciu o zaufanie. Czujemy się współodpowiedzialni za Waszą przyszłość. Myślimy aktywnie o rozwoju naszego klienta i sami wychodzimy z propozycjami rozwiązań.

WZROST

Wszystkie nasze działania mają na celu wzrost: przychodów, obrotów, klientów, inwestycji, kompetencji zespołu. Chcemy towarzyszyć w Waszym rozwoju i być częścią Waszego sukcesu.

INNOWACJE

Chcemy wychodzić poza szablon, patrzeć dalej i szukać inspiracji do zmiany. To pomaga nam na lepsze rozumienie potrzeb klienta oraz jego biznesu, a także patrzeć do przodu i nie pozostawać w miejscu.

PRZYSZŁOŚĆ

Dbałość o lepsze jutro i ulepszanie świata wokół to nasza wewnętrzna potrzeba. Założyliśmy fundację poświęconą innowacjom społecznym, ponieważ wierzymy, że możemy mieć wpływ na przyszłość i w kreatywny sposób ją kształtować.

RELACJE

Człowiek zawsze znajduje się w centrum naszego działania. Priorytetem jest dla nas przejrzysta komunikacja i dotrzymywanie ustaleń. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, by wiedzieć, jak go wesprzeć.

SENSE W LICZBACH:

1 052 811 147, 95 zł

WARTOŚĆ POZYSKANYCH DOTACJI

527

PRZESZKOLONYCH ROCZNIE OSÓB

573

DNI SZKOLENIOWYCH ROCZNIE

NASZE CENTRA KOMPETENCJI

15 lat istnienia SENSE pozwoliło nam precyzyjnie zmapować obszary kompetencji, w których chcemy się poruszać i zidentyfikować wyzwania przyszłości, z którymi będą się mierzyć organizacje. Jesteśmy krok do przodu, śledzimy trendy, zdobywamy specjalistyczną wiedzę i budujemy partnerstwa, żeby rozumieć więcej.

Centrum Kompetencji Biznesowych

Rozwijamy kluczowe kompetencje w każdej organizacji. Posiadamy ekspertów w dziedzinie zarządzania, sprzedaży, marketingu, optymalizacji a także kompetencji osobistych. Działamy metodycznie i elastycznie, koncentrując się na efektach.

Centrum Wspierania Badań i Rozwoju

Pomagamy łączyć wyzwania biznesu z osiągnięciami nauki. Oferujemy wsparcie merytoryczne w ułożeniu procesu badawczo-rozwojowego, a dzięki licznym partnerstwom z jednostkami badawczymi, zapewniamy firmom dostęp do kompetencji i zasobów naukowych. Pomagamy w budowaniu kompetencji komercjalizacji, transferu technologii i współpracy nauki i biznesu.

Centrum Transformacji Cyfrowej

Pomagamy w wyzwaniach technologicznych firm. Skupiamy się na nastawieniu i kompetencjach ludzi, których czeka transformacja cyfrowa. Wspieramy w tworzeniu wartości, języka komunikacji i zasad wprowadzanych zmian, żeby ludzie chcieli w pełni się w nie zaangażować i potrafili wykorzystać potencjał digitalizacji.

Centrum Zielonej Gospodarki

Jesteśmy świadomą firmą. Oszczędność energii, zasobów naturalnych, koncentracja w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym – to nasze wewnętrzne motywatory i jednocześnie kierunki wskazywane przez przepisy unijne. Przygotowujemy organizacje do działania w sposób zrównoważony i spójny z ESG.

Centrum Dostępności

Chcemy, by każda organizacja

działała w sposób dostępny i włączający. Uczymy projektowania uniwersalnego. Pomagamy od audytu, przez podnoszenie kompetencji, po usługi doradcze i wdrożeniowe – towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie tworzenia dostępnej inkluzywnej i otwartej na różnorodność organizacji.

Centrum Innowacji Społecznych

Dbałość o lepsze jutro i ulepszanie świata wokół to nasza wewnętrzna potrzeba. Dlatego założyliśmy fundację make SENSE oraz Inkubator POPOJUTRZE, poświęcony innowacjom społecznym w obszarze kształcenia. Wierzymy, że możemy mieć wpływ na przyszłość i w kreatywny sposób ją kształtować.

NASZE USŁUGI

DOTACJE

Od 2008 roku skutecznie pomagamy pozyskiwać dotacje unijne na inwestycje, badania i rozwój, internacjonalizację, usługi rozwojowe, szkolenia oraz dostępność.

SZKOLENIA

Od początku swojego istnienia świadczymy usługi rozwojowe. Prowadzimy naszych klientów od momentu badania potrzeb szkoleniowych, przez wspólne ustalenie celów szkoleniowych, realizację projektów rozwojowych i zamknięcie procesu z arkuszem rekomendacji.

INNOWACJE

Od 2016 roku w ramach Inkubatora Innowacji Społecznych POPOJUTRZE wspieramy Innowatorów i Innowatorki w rozwoju ich pomysłów w obszarze edukacji. Prowadzimy ich od momentu preinkubacji, przez inkubację, skalowanie, akcelerację, aż do momentu upowszechniania gotowych produktów.

NASI KLIENCI

Wspieramy i osiągamy sukcesy z wybraną grupą organizacji.

Pozornie 3 oddzielne obszary usług łączą LUDZIE, METODY PRACY i HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO ROZWOJU
– to co jest bardzo ważne w naszej działalności to DŁUGOFALOWA WSPÓŁPRACA Z KLIENTAMI.

W krótkim podsumowaniu LUDZIE DLA LUDZI i Z LUDŹMI – dla lepszych wyników, efektów i w bliskiej relacji.

Z tego powodu porównujemy się nie do firm wyspecjalizowanych w pozyskiwaniu dotacjach czy realizacji szkoleń
– CHCEMY BYĆ POLSKĄ WERSJĄ ŚWIATOWYCH FIRM DORADCZYCH jak Deloitte, PWC czy EY.

Obserwuj nas

Mo Woodwork
Mo Woodwork
2023-10-27
Współpracowaliśmy z Sense Consulting przy pozyskiwaniu środków unijnych w ramach dwóch projektów i chciałbym przyznać, że doświadczenia te były niezwykle pozytywne. Firma Sense Consulting wykazała się doskonałą wiedzą i doświadczeniem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Ich zespół jest nie tylko kompetentny, ale także bardzo zaangażowany i profesjonalny. Pomogli nam od samego początku procesu, począwszy od określenia najlepszych źródeł finansowania, aż do finalnej realizacji projektów. Szczególnie dziękuję Pani Monice, Pani Marcie oraz Panu Adamowi 🙂
Roman Niedzielski
Roman Niedzielski
2023-07-13
Z całą pewnością polecam SENSE consulting każdemu, kto szuka partnera do współpracy. SENSE to gwarancja uczciwych relacji, wiarygodności i profesjonalizmu.
Anna Borychowska
Anna Borychowska
2023-07-03
Cieszę się, że miałam możliwość współpracować z Firmą Sense Consulting w ramach projektu Popojutrze Zawodowo, przy wdrażaniu innowacji pedagogicznej ,,Eko Logika – sztuka roślinnego gotowania”. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Polecam serdecznie!
Piotr Nędzewicz
Piotr Nędzewicz
2023-06-28
SENSE, to godny zaufania partner w pozyskiwaniu finansowania na projekty B+R
Adam Weinert
Adam Weinert
2023-06-26
Najlepsza firma doradcza w zakresie projektów UE i projektów badawczych w Wielkopolsce. Myślę, że jedna z najlepszych w Polsce. Rzetelnie podchodzi do każdego Klienta. Osobiście współpracuję przy różnych tematach i jestem zadowolony za każdym razem. Zespół Sense jest warty polecenia 🙂
Mary Ku
Mary Ku
2023-06-19
Profesjonalne wsparcie doradcze i szkoleniowe
Ola Wardach
Ola Wardach
2023-06-19
Niezawodność to cecha, która stanowi podstawę każdej udanej relacji biznesowej, a firma Sense Consulting konsekwentnie udowadnia, że jest pod tym względem wzorowym Partnerem. Jako Izba Gospodarcza od pierwszej interakcji byliśmy pod wrażeniem podejścia do współpracy, zaangażowania i profesjonalizmu, a jednocześnie po prostu możliwości nawiązania niezwykle przyjemnych relacji międzyludzkich. Współpraca z takim Partnerem to czysta przyjemność!
Maciej Szafranski
Maciej Szafranski
2023-06-17
Firma otwarta na wyzwania powstające w rozwoju społeczeństwa oraz na współpracę z uczelnią.
Agata Witkowska
Agata Witkowska
2023-06-16
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Sense Consulting.Zawsze szybko i merytorycznie odpowiadają na nasze prośby czy zapytania. Polecam!