CERTYFIKATY I UPRAWNIENIA

Zawsze gramy fair play. Ważne są dla nas etyka i uczciwość, a naszą wiarygodność potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia, którymi jest usankcjonowana działalność szkoleniowa w Polsce. Przechodzimy regularne kontrole i audyty, aby zapewnić, że nasze działania są zgodne ze standardami branżowymi. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że współpracują z firmą, która stawia na profesjonalizm, innowacyjność i nieustanne doskonalenie.

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W SENSE

Zasady oceny skuteczności i troski o jakość opisuje wdrożony w SENSE System Zarządzania Jakością.

Polityka Jakości jest znana, rozumiana i akceptowana przez wszystkich pracowników SENSE, komunikowana naszym Partnerom oraz dostępna dla Klientów.

Do realizacji Polityki Zarząd SENSE ustalił następujące cele strategiczne:

Osiągnięcie i utrzymanie ugruntowanej pozycji w czołówce firm świadczących usługi rozwojowe

Działanie zgodnie z przyjętymi wartościami SENSE

Oferowanie usług wysokiej jakości dzięki posiadaniu stale doskonalonego Systemu Zarządzania Jakością

Ciągłe poszukiwanie nowych obszarów rynku, na których SENSE będzie mógł dywersyfikować biznes, przy zachowaniu i realizacji własnych wartości

Poszukiwanie i kreowanie pionierskich rozwiązań w branży usług rozwojowych

Gwarancją realizacji Polityki Jakości SENSE jest

Pełne zaangażowanie Zarządu oraz wszystkich pracowników w realizację Polityki Jakości

Zapewnienie odpowiednich zasobów i środków niezbędnych do funkcjonowania Systemu oraz realizacji postanowień Polityki Jakości

Stały przegląd spełnienia wymagań oraz osiągnięć w zakresie świadczonych usług w celu doskonalenia Systemu Zarządzania zgodnego z wymaganiami SUS 2.0.

CIESZYMY SIĘ, ŻE NASZA PRACA JEST DOSTRZEGANA I NAGRADZANA PRZEZ NIEZALEZNE INSTYTUCJE!

Rankingi dotacyjne

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2018 - RANKING.

W 2018 roku powtórzyliśmy swój sukces i w rankingu Funduszy Europejskich utrzymaliśmy 1 miejsce w PO WER, a także zdobyliśmy 1 miejsce w EFS RPO.

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2017 - RANKING.

W 2017 roku w rankingu Funduszy Europejskich otrzymaliśmy tytuł LIDERA PO WER w 3 kategoriach: Wartość przyznanych dotacji, wartości projektów i liczba projektów, którym przyznano dotacje!

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2015 - RANKING.

W 2015 roku w rankingu Funduszy Europejskich zostaliśmy najlepszą firmą konsultingową w Wielkopolsce pozyskującą dotacje unijne w projektach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w perspektywie 2007-2013!

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2013 - RANKING.

W 2013 roku zajęliśmy 2 miejsce w ogólnopolskim rankingu Funduszy Europejskich w kategorii Wysokość dotacji zakwalifikowanych do dofinansowania w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki

OKŁADKA MAGAZYNU FUNDUSZE EUROPEJSKIE. NAPIS - NAJSKUTECZNIEJSZE FIRMY DORADCZE 2013 - RANKING.

Zdobyliśmy także 3 miejsce w rankingu Funduszy Europejskich wśród firm konsultingowych w kategorii Liczba wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki

Rankingi szkoleniowe

LOGOTYP PARTNERSTWA DOSTĘPNOŚĆ PLUS

SENSE consulting - certyfikowana firma szkoleniowa

SENSE istnieje od 2008 roku, to doświadczenie pozwoliło nam precyzyjnie zmapować obszary kompetencji, w których chcemy się poruszać i zidentyfikować wyzwania przyszłości, z którymi będą się mierzyć organizacje. Jesteśmy krok do przodu, śledzimy trendy, zdobywamy specjalistyczną wiedzę i budujemy partnerstwa, żeby rozumieć więcej.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Firm Szkoleniowych Wielkopolskiego Urzędu Pracy.

W naszej pracy stosujemy oraz przestrzegamy Standardu Usług Szkoleniowych.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12388.

W naszej pracy stosujemy oraz przestrzegamy Kodeksu Dobrych Praktyk PIFS.

Jesteśmy jednym z ośmiu akredytowanych ośrodków ECCC w województwie wielkopolskim.

Nasze licencjonowane narzędzia HR:

FRIS® trafnie określa i opisuje Twój naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Integrated Leadership Measure to pierwsze normatywne narzędzie do pomiaru przywództwa, które umożliwia porównywanie osób i ich stylów przewodzenia i zarządzania.

MY, SENSE

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

Obserwuj nas

NAJLEPSZĄ NAGRODĄ ZA NASZĄ PRACĘ SĄ OPINIE KLIENTÓW 

Mo Woodwork
Mo Woodwork
2023-10-27
Współpracowaliśmy z Sense Consulting przy pozyskiwaniu środków unijnych w ramach dwóch projektów i chciałbym przyznać, że doświadczenia te były niezwykle pozytywne. Firma Sense Consulting wykazała się doskonałą wiedzą i doświadczeniem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Ich zespół jest nie tylko kompetentny, ale także bardzo zaangażowany i profesjonalny. Pomogli nam od samego początku procesu, począwszy od określenia najlepszych źródeł finansowania, aż do finalnej realizacji projektów. Szczególnie dziękuję Pani Monice, Pani Marcie oraz Panu Adamowi 🙂
Roman Niedzielski
Roman Niedzielski
2023-07-13
Z całą pewnością polecam SENSE consulting każdemu, kto szuka partnera do współpracy. SENSE to gwarancja uczciwych relacji, wiarygodności i profesjonalizmu.
Anna Borychowska
Anna Borychowska
2023-07-03
Cieszę się, że miałam możliwość współpracować z Firmą Sense Consulting w ramach projektu Popojutrze Zawodowo, przy wdrażaniu innowacji pedagogicznej ,,Eko Logika – sztuka roślinnego gotowania”. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Polecam serdecznie!
Piotr Nędzewicz
Piotr Nędzewicz
2023-06-28
SENSE, to godny zaufania partner w pozyskiwaniu finansowania na projekty B+R
Adam Weinert
Adam Weinert
2023-06-26
Najlepsza firma doradcza w zakresie projektów UE i projektów badawczych w Wielkopolsce. Myślę, że jedna z najlepszych w Polsce. Rzetelnie podchodzi do każdego Klienta. Osobiście współpracuję przy różnych tematach i jestem zadowolony za każdym razem. Zespół Sense jest warty polecenia 🙂
Mary Ku
Mary Ku
2023-06-19
Profesjonalne wsparcie doradcze i szkoleniowe
Ola Wardach
Ola Wardach
2023-06-19
Niezawodność to cecha, która stanowi podstawę każdej udanej relacji biznesowej, a firma Sense Consulting konsekwentnie udowadnia, że jest pod tym względem wzorowym Partnerem. Jako Izba Gospodarcza od pierwszej interakcji byliśmy pod wrażeniem podejścia do współpracy, zaangażowania i profesjonalizmu, a jednocześnie po prostu możliwości nawiązania niezwykle przyjemnych relacji międzyludzkich. Współpraca z takim Partnerem to czysta przyjemność!
Maciej Szafranski
Maciej Szafranski
2023-06-17
Firma otwarta na wyzwania powstające w rozwoju społeczeństwa oraz na współpracę z uczelnią.
Agata Witkowska
Agata Witkowska
2023-06-16
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Sense Consulting.Zawsze szybko i merytorycznie odpowiadają na nasze prośby czy zapytania. Polecam!