STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  /  MONIKA BARTKOWIAK 

SŁAWOMIR MĘDREK

Trener, konsultant, praktyk i wdrożeniowiec

BIO

Absolwent Politechniki Zielonogórskiej oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Dodatkowo ukończył studia trenera biznesu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu Przez dziesięć lat związany z Volkswagen Motor Polska, gdzie odpowiadał za rozwój i szkolenia pracowników oraz za system zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie.

Koordynator projektu pracy grupowej oraz projektów doskonalących. „ Konsultant i trener Stowarzyszenia ds. Badania Pracy i Organizacji Przedsiębiorstw Refa w zakresie Lean Manufacturig. Trener, moderator workshopów koncernowych, uczestnik wielu projektów z zakresu modelowania linii produkcyjnych i projektów udoskonalających Auditor VDA 6 3 i TS 16 949 wykładowca akademicki związany z Collegium da Vinci w Poznaniu i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Głogowie.

Autor kilku publikacji na konferencjach naukowych w zakresie zarządzania wiedzą w organizacjach i efektywnych sposobów zarządzania zasobami ludzkimi w kontekście podniesienia sprawności organizacji. Specjalizacje wdrożenia Lean Manufacturing, wdrożenia 5 S, optymalizacje procesów technologicznych, moderacje w zakresie pracy grupowej, budowanie skutecznych procesów komunikacyjnych organizacji, innowacyjne treningi/ moderacje/szkolenia.

Pasjonat dronów wyścigowych. Uwielbia loty dronami i filmowanie z perspektywy ptaka. Dodatkowo w wolnych chwilach zajmuje się obróbką nagranych materiałów video tworząc filmy, które publikuje na swoim kanale.

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE