Jak powszechnie wiadomo, obraz potrafi często przekazać więcej informacji niż tysiąc słów. Dlatego udaliśmy się z kamerą do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, żeby na własne oczy zobaczyć, jak pozyskany z udziałem SENSE nowoczesny sprzęt medyczny, ratuje zdrowie i życie pacjentów tej poznańskiej placówki. Byliśmy m.in. na sali operacyjnej i w pomieszczeniach laboratorium – każde z tych miejsc wywarło na nas duże wrażenie i utwierdziło w przekonaniu, że to co robimy, ma sens. Zobaczcie owoce naszej wizyty w materiale video!
Jako SENSE consulting posiadamy 15-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji, również we współpracy z sektorem ochrony zdrowia, a jednym z podmiotów, z którym ta wieloletnia współpraca trwa najdłużej jest właśnie Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu. Jak podliczyła skrupulatnie Monika Mardas-Brzezińska, Prezeska SENSE, przez blisko dekadę pozyskaliśmy dofinansowanie na projekty dla tego szpitala za prawie 100 mln zł.*
Dotacje dla ochrony zdrowia – jak nowoczesny sprzęt pomaga ratować życie pacjentów
Zadowolenia ze współpracy z SENSE nie kryje Anita Pikosz, Zastępca Dyrektora ds. Administracji w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. W centrum naszej troski zawsze jest dobro pacjenta – podkreśla Pikosz. Inwestycje, które zrealizowano przez ostatnie lata z funduszy europejskich pozwoliły poprawić skuteczność prowadzonego przez nas leczenia i dać większy komfort opieki nad pacjentami. Jak dodaje Zastępca Dyrektora ds. Administracji – część z nich jest widoczna gołym okiem dla każdego poznaniaka, jak np. budowany właśnie przy ulicy Grunwaldzkiej Szpitalny Oddział Ratunkowy, a część ukryta w nowoczesnym wyposażeniu szpitalnych sal operacyjnych. Wszystkie jednak mają jeden cel – służyć dobru pacjenta.
Jak dotacje dla szpitali wspierają lokalną społeczność?
Na dużą wagę współpracy SENSE z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Poznaniu wskazuje również Michał Spiczak-Brzeziński, Dyrektor Działu Dotacji Unijnych w SENSE. Wieloletnia współpraca z tym szpitalem przy projektach inwestycyjnych daje nam poczucie, że wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności w pozyskiwaniu dotacji, możemy mieć wpływ na lepszą przyszłość wielu ludzi – zauważa Spiczak-Brzeziński. W szczególności tych, którzy w danym momencie znajdą się w trudnej sytuacji zdrowotnej, a dzięki nowoczesnemu wyposażeniu szpitala dostaną większą szansę na uratowanie życia czy zdrowia. Jak podkreśla Dyrektor – to daje nam inspirację do pracy nad kolejnymi projektami dla szpitala.
Dotacje dla sektora ochrony zdrowia – co przed nami?
W perspektywie funduszy europejskich na lata 2021-27 mamy przed sobą wiele konkursów dotacyjnych dla sektora ochrony zdrowia. Najważniejsze informacje zbieramy dla Państwa w dedykowanym branży medycznej przewodniku po dotacjach. Zapraszamy do pobierania tego materiału, a także do kontaktu i darmowych konsultacji z naszymi ekspertami. Chcemy wspólnie z Wami zmieniać przyszłość na lepsze.
POBIERZ PRZEWODNIK PO DOTACJACH DLA SEKTORA OCHRONY ZDROWIA
*Już po nagraniu filmu otrzymaliśmy informację, że projekt, który przygotowaliśmy dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu pt. „PROCHIRURGIA- zakup wyposażenia oraz sprzętu medycznego w celu poprawy dostępności infrastruktury zdrowotnej (w tym przeciwdziałaniu skutkom COVID-19)” został oceniony pozytywnie w konkursie w ramach Działania 9.1 „Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną i społeczną”, Poddziałania 9.1.1, „Infrastruktura ochrony zdrowia” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 otrzymał 38 529 047,26 zł dofinansowania
NAJNOWSZE WPISY
Voucher szkoleniowy na 2024 rok!
Cyfryzacja i digitalizacja łańcuchów dostaw
Kurs Design Thinking dla nauczycieli akademickiej
Dlaczego spełnianie standardu WCAG 2.1 jest ważne w biznesie?
Newsletter
Bądź na bieżąco z informacjami o szansach na dofinansowanie i nowych możliwościach rozwoju Twojej organizacji