DIG.IT: GRANTY NA CYFRYZACJĘ POLSKICH MŚP

Nawet 50% dofinansowania na inwestycje w transformację cyfrową!

Granty na cyfryzację Dig. IT: rozwijaj swoją firmę z 50% dofinansowaniem!

Dig.IT Transformacja Cyfrowa Polskich MŚP

Celem dotacji na cyfryzację jest wsparcie MŚP na zakup i wdrożenie rozwiązań IT służących transformacji cyfrowej. Wsparcie przeznaczone będzie na zakup gotowych rozwiązań (w formie licencji lub praw własności do technologii) oraz na zlecone prace programistyczne. Dodatkową formą wsparcia dla MŚP będzie doradztwo przedwdrożeniowe, celem rozpoznania faktycznych potrzeb i korzyści firmy w zakresie cyfryzacji przedsiębiorstwa.

Kryteria wyboru przedsiębiorstw będą nastawione na branże produkcyjne małych i średnich przedsiębiorstw. Dotacja na cyfryzację będzie bezzwrotna na poziomie 50% i udzielona w ramach pomocy de minimis. Planowana wysokość dotacji w ramach Wsparcie transformacji cyfrowej polskich MŚP to maksymalnie 200 tysięcy euro.

JAK WSPÓŁPRACA Z NAMI MOŻE POMÓC W ZDOBYCIU GRANTU NA CYFRYZACJĘ DLA PAŃSTWA FIRMY?

Od 15 lat skutecznie pomagamy przedsiębiorcom, instytucjom publicznym i ich pracownikom w realizacji nowych inwestycji, projektowaniu nowych produktów i usług oraz podnoszeniu kompetencji. Wspierając naszych klientów zawsze dbamy o efektywne wykorzystanie zewnętrznych źródeł finansowania – dotacji unijnych i innych programów pomocowych.

Pomożemy Państwu od pierwszego kroku… po ostatni, jaki wybierzecie i będzie wpisywał się Państwa potrzeby.

GRANTY NA CYFRYZACJĘ - CO WIEMY?

DIG.IT TRANSFORMACJA CYFROWA POLSKICH MŚP - JAKIE KOSZTY MOGĘ SFINANSOWAĆ?

JAKIE SĄ OBSZARY WSPIERANE PRZEZ DOTACJĘ NA CYFRYZACJĘ W MŚP?

Przeprowadzona zostanie szczegółowa ocena i weryfikacja poziomu dojrzałości cyfrowej Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu będziesz miał pełny obraz obecnej sytuacji i otrzymasz rekomendacje dotyczące działań, które można podjąć w celu dalszego rozwoju cyfrowego.

Opracowanie spersonalizowanej strategii transformacji cyfrowej, dopasowanej do specyfiki Twojego przedsiębiorstwa. Wspólnie ustalicie cele, plan działań oraz najlepsze metody implementacji, które przyspieszą osiągnięcie pożądanych rezultatów.

Dokonanie oceny możliwości wprowadzenia zielonych lub zrównoważonych rozwiązań w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki temu będziesz mógł identyfikować i wdrażać działania mające na celu ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko, jednocześnie tworząc wartość dla Twojej firmy.

Dopasowanie oprogramowania i usług chmurowych do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa oraz dostosowanie zakupionych technologii cyfrowych do aktualnego stanu Twojej firmy. Będziesz miał pewność, że wykorzystujesz potencjał technologiczny w pełni i osiągasz optymalne rezultaty.

Transformacja przedsiębiorstw w kierunku zrównoważonego rozwoju oraz gospodarki o obiegu zamkniętym, w tym rozwój nowych modeli biznesowych.​

Zapewnienie usługi o charakterze prawnym, które obejmują weryfikację podmiotu sprzedającego, ocenę poziomu ochrony danej technologii oraz możliwość rozwijania zakupionej technologii. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo będzie działać w pełni zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami.

Otrzymasz rzetelną ocenę kosztów i możliwości finansowych związanych z wdrożeniem projektów cyfrowych.

Umów się na na bezpłatną konsultację już dziś!

GRANTY NA CYFRYZACJĘ - WAŻNE INFORMACJE

Przewidywany poziom dofinansowania wartości projektu

III KWARTAŁ 2024 r.

Termin rozpoczęcia naboru wniosków

200 000,00 euro

Maksymalna wysokość dotacji

NASZE SUKCESY

1 052 811 147, 95 zł

Wartość pozyskanych dotacji

278

Dofinansowanych projektów ze środków UE w latach 2015-2022

780

Klientów z całej Polski

Obserwuj nas

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Julia Ratajewska

Starsza specjalistka ds. Relacji z klientem biznesowym i partnerami

T: +48 533 360 947

SPRAWDŹ INNE MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA DOFINANSOWANIA