CENTRUM SZKOLEŃ SENSE

CENTRUM KSZTAŁCENIA

– szkolenia i usługi HR

Stale się rozwijamy. Nasz wysiłek przenosi się na widoczne efekty. W 2021 roku zdobyliśmy wyróżnienie Firmy Szkoleniowej roku klasyfikując się na 5 miejscu wśród firm z całej Polski oraz na 1 miejscu w Wielkopolsce.

Troszczymy się o jakość i efekty uczenia, co potwierdzają nasi Klienci. Z radością przyjęliśmy wiadomość o wyróżnieniu nas tytułem Orłów Kształcenia 2021 ze statusem „GOLD 2021” oraz „Laureat Konkursu 2021”. Otrzymaliśmy ocenę 9,8 pkt. na 10 możliwych.

Mamy unikatowe kompetencje. Od 14 lat kształcimy menedżerów i pracowników organizacji. Równocześnie jesteśmy liderem w pozyskiwaniu dotacji unijnych. W ramach diagnozy potrzeb zawsze zapewniamy analizę możliwości dofinansowania.

CENTRUM SZKOLEŃ I USŁUG HR DLA PRACOWNIKÓW

SENSE istnieje na rynku od 2008 roku. Od początku swojego istnienia świadczymy usługi rozwojowe. Rocznie szkolimy ponad 2000 osób z całej Polski. Prowadzimy naszych Klientów od momentu badania potrzeb szkoleniowych, przez wspólne ustalenie celów szkoleniowych, pozyskanie dofinansowania do szkoleń, realizację projektów rozwojowych i zamknięcie procesu z arkuszem rekomendacji.

Prowadzimy autorskie programy szkoleniowe, kursy kwalifikacyjne, a także projektujemy indywidualne rozwiązania dla organizacji oraz korzystamy z licencjonowanych narzędzi HR.

SZKOLENIA Z SESE W LICZBACH

25

STAŁYCH KONSULTANTÓW

120

TRENERÓW, DORADCÓW, EKSPERTÓW

2 253

PRZESZKOLONYCH ROCZNIE OSÓB

573

DNI SZKOLENIOWYCH ROCZNIE

NASZE AUTORSKIE SZKOLENIA DLA FIRM

Tutaj znajdą Państwo szkolenia biznesowe, które są zestawieniem naszych autorskich programów rozwojowych, stworzonych przez zespół doświadczonych praktyków i metodyków. Możecie je potraktować jako gotowe rozwiązania, albo jako inspirację do stworzenia własnego programu rozwojowego.

AKADEMIA MENEDŻERA

Poznaj techniki zarządzania zespołami i zdobądź kompetencje przywódcze.

Szkolenia menedżerskie dla pracowników firm, którzy zarządzają zespołem: zarząd, dyrektorzy działów, liderzy zespołów, kierownicy projektów.

AKADEMIA TRENDÓW HR

Rozwijaj swoich pracowników podążając za najnowocześniejszymi trendami HR.

Szkolenia HR dla pracowników, którzy zarządzają zespołem: zarząd, dyrektorzy działów, liderzy zespołów, kierownicy projektów.

AKADEMIA SPRZEDAŻY

Zostań mistrzem sprzedaży dzięki treningowi z naszymi ekspertami.

Szkolenia sprzedażowe dla pracowników, którzy mają kontakt z klientem – od pozyskiwania, przez ofertowanie, po obsługę klienta i dosprzedaż.

AKADEMIA MARKETINGU

Wdrażaj działania marketingowe zwiększając szanse sprzedaży.

Szkolenia marketingowe dla pracowników którzy budują markę Twojej organizacji.

AKADEMIA LEAN

Zoptymalizuj produkcję i usługi dzięki narzędziom szczupłego zarządzania.

Szkolenia LEAN kadry zarządzającej i pracowników działów produkcyjnych i usługowych, którzy chcą ograniczyć marnotrawstwa w swojej przestrzeni.

AKADEMIA INNOWACJI I ROZWOJU

Projektuj w metodyce Design Thinking i twórz innowacyjny model biznesowy.

Szkolenia dla pracowników, którzy wnoszą do firmy pomysły na nowe usługi i produkty.

AKADEMIA KOMPETENCJI OSOBISTYCH

Dbaj o relacje z samym sobą i naucz się budować efektywne relacje z zespołem.

[TEKST]

AKADEMIA KOMPETENCJI CYFROWYCH

Optymalizuj działania swojej firmy wykorzystując narzędzia cyfrowe i nowe technologie.

Szkolenia dla pracowników, którzy powinni budować digital mindset i wykorzystywać nowe technologie celem optymalizacji swojej pracy.

AKADEMIA E-MARKETINGU​

Bądź widoczny w sieci i zbieraj leady dzięki skutecznym działaniom e-marketingowym.

Szkolenia marketingowe dla pracowników, którzy mają wpływ na widoczność Twojej marki w sieci.

AKADEMIA LOGISTYKI

Optymalizuj pracę planistów, logistyków, spedytorów i kierowców i cyfryzuj obieg dokumentów.

Szkolenia logistyczne dla pracowników kadry zarządzającej oraz planistów, logistyków, spedytorów i kierowców.

INCLUSION & DIVERSITY ACADEMY

Szanuj i wykorzystuj różnorodność swoich zespołów, by były skuteczniejsze i bardziej kreatywne.

Szkolenia dla pracowników, którzy tworząc różnorodne środowisko, wzmacniają potencjał firmy.

ZIELONA GOSPODARKA

Optymalizuj działania swojej firmy wykorzystując narzędzia cyfrowe i nowe technologie.

Szkolenia dla pracowników, którzy powinni uwzględniać standardy zrównoważonego rozwoju w codziennej pracy.

SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW - JAK PRACUJEMY?

Nasze usługi rozwojowe to dobrze przemyślany, metodyczny i zaplanowany proces, gdzie nie ma miejsca na przypadek czy łut szczęścia. Dlatego poniżej dowiecie się Państwo, jak wygląda współpraca z SENSE, krok po kroku.

Na tej stronie możecie Państwo wybrać tematy szkoleń dla pracowników odpowiadające na ich aktualne potrzeby.

Państwo wskazujecie, które osoby z organizacji kierujecie na szkolenia, a my pozyskujemy dla nich 80% dofinansowania.

Po uzyskaniu dofinansowania spotykamy się, by pogłębić wiedzę o Waszych potrzebach i przygotować szczegółowy program. Wspólnie wybieramy eksperta i omawiamy scenariusz szkoleń.

Nasze szkolenia dla pracowników to procesy edukacyjne i wdrożeniowe. Pracujemy metodami angażującymi uczestników – czas na szkoleniu mija szybko, ale efekty pozostają na długo.

Na każdym etapie jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, żeby wiedzieć, jak go wesprzeć. Raport od trenera i ocena procesu przez uczestników pomogą wskazać obszary do dalszej pracy.

JAK POZYSKAĆ DOFINANSOWANIE NA SZKOLENIA?

SENSE jest firmą szkoleniowo-doradczą. Dzięki współpracy z nami możesz zaoszczędzić budżet szkoleniowy w Twojej firmie, zdobywając nawet 80% dofinansowania na szkolenia ze źródeł publicznych.

KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY

/ do 80% dofinansowania /

KFS to mechanizm stworzony, by wspierać kształcenie ustawiczne zarówno pracowników, jak i pracodawców. Celem szkoleń z dofinansowaniem jest każdorazowo podnoszenie kwalifikacji zawodowych uczestników, co przekłada się na poprawę pozycji i funkcjonowania firm oraz samych pracowników. Ze środków KFS możesz sfinansować usługi rozwojowe: szkolenia, kursy i egzaminy.

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH

/ do 80% dofinansowania /

BUR to projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, która zapewnia mikro, małym i średnim przedsiębiorcom dostęp do dofinansowanych usług rozwojowych świadczonych przez zarejestrowane w bazie jednostki szkoleniowe.

Jako SENSE consulting jesteśmy dostawcą usług zarejestrowanym w BUR. W Bazie możesz znaleźć nasze usługi rozwojowe, a my możemy dodać do swojej oferty inne interesujące Ciebie programy, na które będziesz mógł pozyskać dofinansowanie.

Umów się na na bezpłatną konsultację już dziś!

ZAUFALI NAM

“Współpraca z SENSE consulting to była jedna z najlepszych decyzji jaką podjęliśmy prawie 5 lat temu w Kraus folie. Profesjonalizm w każdym calu, dbałość o szczegóły, ciągłe wsparcie i opieka, ale przede wszystkim ludzie, którym się chce sięgać wyżej ze swoim Klientem. Ostatnia, wspólna z SENSE consulting, Akademia Menedżerów Kompetencji Cyfrowych to absolutnie fantastyczni Trenerzy z przede wszystkim dużym doświadczeniem, program szkoleń idealnie dostosowany do naszych potrzeb i czas, który już owocuje wieloma zmianami w Kraus Folie. SENSE consulting to zawsze najwyższa jakość usług.”
Anna Gorzelanna
Manager działu jakości - Kraus Folie
Firma SENSE consulting sp. z o. o., jest profesjonalną i dostosowującą się do potrzeb klienta organizacją. Ich podejście do szkolenia jest bardzo zindywidualizowane, co pozwoliło nam dostosować program do naszych konkretnych celów i wyzwań. Efekty były widoczne niemal od razu po zakończeniu procesu szkoleniowego. Uczestnicy zdobyli nowe umiejętności, a także zyskali pewność siebie w podejmowaniu trudnych decyzji i rozwiązywaniu problemów. Chciałbym także podkreślić profesjonalizm i elastyczność firmy SENSE consulting sp. z o. o., w całym procesie. Dostosowali się do naszych terminów i specyficznych wymagań, co sprawiło, że współpraca była niezwykle płynna i satysfakcjonująca. Na podstawie naszego doświadczenia, zdecydowanie polecamy współpracę z firmą.”
Agnieszka Radojewska
HR Business Partner - Getinge

Obserwuj nas

PARTNERZY SENSE

ODPOWIADAMY NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O SZKOLENIA

Jak działa profesjonalna firma szkoleniowa?

 • Akademia Menedżera – dzięki niej poznasz techniki zarządzania zespołami i zdobędziesz informacje o tym, jak wpływać na swoich pracowników oraz o tym, jak ich motywować.
 • Akademia Kompetencji Cyfrowych – zajmujemy się wprowadzaniem w świat cyfryzacji każdego, niezależnie od poziomu zaangażowania i zaawansowania.
 • Akademia Sprzedaży – szkolenia ze sprzedaży przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą skutecznie dotrzeć do klientów i poznać ich potrzeby.
 • Akademia Marketingu – dzięki temu szkoleniu można poznać wszelkie istotne elementy strategii marketingowych oraz różne rodzaje kampanii.
 • Akademia Innowacji i Rozwoju – szkolenie obejmuje naukę kreatywnego myślenia i użytkowania design thinking w trakcie pracy z klientem.
 • Akademia Lean – dzięki temu szkoleniu dowiesz się wszystkich istotnych informacji o optymalizowaniu produkcji oraz najważniejszych narzędziach stosowanych w tym celu.
 • Akademia Kompetencji Osobistych – jeśli chcesz skutecznie rozwijać firmę, warto zacząć od siebie. To szkolenie pozwoli Ci budować własne umiejętności, co wpłynie na efektywność działań całej organizacji.
 • Zdrowie w organizacji – kultura zdrowych nawyków i higieny jest niezwykle ważna. Dowiesz się, jak o nią dbać i przekazywać ją innym.

 

Dlaczego szkolenia biznesowe dla firm są ważne?

Profesjonalna firma szkoleniowa zadba o to, aby każde przedsiębiorstwo działało z większą sprawnością. Szkolenia biznesowe dla firm są przygotowywane głównie z myślą o osobach zarządzających, które mogą rozwinąć swoje umiejętności, aby wpływać na cały zespół. Przekazywane informacje skupiają się na podnoszeniu kompetencji i realnym rozwoju działań przedsiębiorstwa. Bez względu na to, czy mowa o marketingu, sprzedaży, czy kompetencjach cyfrowych, z naszym wsparciem można zadbać o każdy aspekt działania firmy. Lepiej rozwinięte przedsiębiorstwo to gwarancja efektywności oraz zaufania ze strony klientów – szkolenia biznesowe dla firm przede wszystkim poprawiają atmosferę pracy, a przy tym wpływają na finanse i obroty organizacji.

Jak usługi HR wpływają na sytuację w firmie i opinię o niej?

Warto podkreślić także istotną rolę, jaką odgrywają profesjonalnie wykonywane usługi HR. Kursy z tego zakresu dotyczą m.in. zatrudniania i zwalniania pracowników, a także dbania o nich na całym etapie współpracy. Dzięki temu można zadbać o renomę firmy na rynku pracy oraz opinię wśród zarówno zatrudnionych, jak i rekrutowanych osób. Ze szkoleniami z zakresu usług HR można rozwinąć swoje umiejętności, co pozwoli na wdrożenie odpowiednich metod traktowania pracowników. Usługi HR obejmują również m.in. tematykę awansów, dzięki czemu możliwe będzie skuteczne zachęcanie kadry do rozwoju i utrzymywania dobrych relacji w zespołach.

W jaki sposób działa SENSE?

Podnoszenie kompetencji i kwalifikacji to proces. My wiemy jak się za niego zabrać,

by szkolenie miało SENS i przyniosło realną zmianę w Państwa organizacji.

Poprowadzimy Was od diagnozy potrzeb, przez organizację szkoleń i doradztwa,

po follow up.

Nie potrzebujemy szkoleń – nasi pracownicy działają efektywnie, realizują bieżące cele.

Niewiele organizacji, nawet bardzo świadomych, potrafi efektywnie zarządzać rozwojem zespołów zarówno w kontekście realizacji celów, budowania i realizacji strategii biznesowej, jak i wspierania osobistych aspiracji pracowników.

 • Dajcie nam szansę! Zrobimy demo szkoleniowe Waszemu zespołowi lub darmowe sesje coachingowe managerom – po tym zdecydujecie Państwo, czy szkolenia faktycznie nie są dla Was.
 • Spotkajmy się – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym diagnostą, który zweryfikuje, czy i które obszary Państwa biznesu potrzebują nowoczesnych kompetencji pracowników.
 • Zaufajcie nam – kompleksowo rozwijamy naszych klientów i widzimy, jak ważne by przy okazji rozwoju organizacji dbać o rozwój pracowników.

Nie wiem, które szkolenie dla pracowników wybrać...

I nie musicie Państwo wiedzieć! Od tego jesteśmy my. Nasz diagnosta przyjdzie do Was, by poznać Państwa bolączki i znaleźć najlepszy plaster, by przestało boleć i zaczęło działać poprawnie, a z czasem – rozwijało się prężnie.

 • Diagnoza potrzeb opiera się na badaniach ilościowych i jakościowych wśród managerów i pracowników Waszej organizacji.
 • W rezultacie diagnozy otrzymacie Państwo raport z nazwanymi lukami kompetencyjnymi.
 • Przekażemy Wam rekomendacje obszarów biznesowych do rozwoju i tematy usług szkoleniowo-doradczych.

Otrzymałem dofinansowanie do szkoleń, a nie wiem jak prawidłowo je rozliczyć...

Nie martwcie się, znamy się na tym – jesteśmy ekspertami od dotacji na usługi rozwojowe. Będziemy z Państwem od początku do końca:

 • Przeprowadzimy kick-off projektu z przekazaniem Wam głównych zasad realizacji usługi dofinansowanej.
 • Przygotujemy dokumentację – od podpisania umowy do skutecznego rozliczenia.
 • Będziemy w bieżącym kontakcie z instytucją finansującą, by rozwiązywać pojawiające się trudności.

Szkolenie, doradztwo czy coaching? Jak rodzaj usług wybrać?

Tę decyzję podejmujemy wspólnie na początku lub w trakcie procesu rozwojowego:

 • Najczęściej zaczynamy od szkoleń, by wyposażyć Was w wiedzę, kompetencje i zbudować postawy – to jest baza, by zacząć działać.
 • Szkolenia dla pracowników uzupełniamy usługami doradczymi, pracując ramię w ramię z Wami i wskazując poprawne wykorzystanie nabytych kompetencji w codziennej pracy.
 • Coaching i mentoring są świetną propozycją dla tych, którym zależy na świadomym podnoszeniu nabywanych kompetencji każdego dnia.

Szkolenia nie działają – braliśmy już udział w szkoleniach, ale po nich nic się nie zmieniało.

Znamy to… Wielu naszych klientów miało takie doświadczenia, dopóki nie zaczęli pracować z nami. My wiemy, że odpowiedzialność za sukces procesu szkoleniowego leży po trzech stronach: firmy szkoleniowej, pracodawcy i pracownika. Na zakończenie projektu szkoleniowego spotykamy się z klientem, by:

 • Omówić proces podnoszenia kompetencji pracowników.
 • Dać wskazówki, co zrobić, by pracownicy wdrażali wiedzę i umiejętności w pracy.
 • Podzielić się książką do firmowej biblioteki o zmianie nawyków.