portret kobiety

Dolores Greń – strateg marketingowy, trenerka biznesu, konsultantka. Łączy biznes z marketingiem, wdraża praktyczne, efektywne procesy.

kobieta w różowej marynarce

Joanna Janowicz – doradca i trener biznesu. Ekspert komunikacji inter – i intrapersonalnej. Inspirator mental & soul health w zakresie zdrowia psychicznego

Katarzyna Poleszak-Jakubowska- trener biznesu, coach EMCC, konsultant, WIAL Action Learning, RMP Master, psycholog

URSZULA HORODECKA-WYSOCKA Trener i Ekspert z zakresu kadr i płac, księgowości i prawa pracy, Starszy Specjalista ds. BHP

Wykształcenie: mgr psychologii, Studium Trenerskie, wykładowca Collegium Humanum Szkoła Główna Menedżerska
Doświadczenie praktyczne: Prowadzenie badań potrzeb szkoleniowych, diagnoz, projektowanie i zarządzanie procesami szkoleniowymi od 2015 roku. Od 2017 roku prowadzenie szkoleń z zakresu: zarządzania zespołem, komunikacji z pacjentem, komunikacji z klientem, komunikacji w zespole, współpracy w zespole, asertywności, radzenia sobie ze stresem, budowania odporności psychicznej, zarządzania czasem, rozwoju osobistego.

Prezes Zarządu

Praktyk sprzedaży, trener, prelegent największych konferencji sprzedażowych w Polsce. Pasja sprzedaży to misja, którą z radością dzieli się z innymi.

Na koncie 25 lat w sprzedaży, 500 zadowolonych klientów i ponad 5000 przeszkolonych sprzedawców.

Prezes Zarządu

KRZYSZTOF KAMYK- praktyk biznesu, trener sprzedaży, marketer, lider zespołu sprzedażowego.

Prezes Zarządu

Cezary Wojtczak- trener biznesu i konsultant, menedżer.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem w Warszawie. Wykładowca na studiach podyplomowych w Szkole Wyższej VIAMODA w Warszawie. Od ponad 17 lat wykonuje zawód trenera biznesu. To rola, w której odnajduje spełnienie swoich zawodowych ambicji. Robi to z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Trenerka biznesu, coach, certyfikowana trenerka FRIS.
Realizowała programy doskonalenia kompetencji liderskich, indywidualne treningi dla dyrektorów z zakresu umiejętności liderskich oraz sesje rozwojowe dla menedżerów i zespołów. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z przywództwem, budowaniem zespołów, wdrażaniem nowych pracowników i motywowaniem.