STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  /  ŁUKASZ WOLFF

ŁUKASZ WOLFF

Praktyk E-commerce oraz Social Media Manager, wykładowca

BIO

Od ponad 13 lat związany zawodowo z marketingiem internetowym, kampaniami contentowymi i projektowaniem w duchu digital first. Na co dzień współpracuje min. Z Sigmeo i agencjami reklamowymi oraz markami w zakresie planowania, analizy i optymalizacji wielokanałowych kampanii digitalowych oraz w obszarze szeroko pojętego designu. Wykładowca na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w zakresie e-commerce, projektowania graficznego, specjalista na Politechnice Poznańskiej związany z projektem Czas zawodowców BIS –wykładowca w Wyższej Szkole i Umiejętności Społecznych w zakresie e-marketingu i nowych mediów.

Szkolenia prowadzone z Łukaszem mają charakter mocno warsztatowy. Do współpracy zaprasza ekspertów z dziedziny Social Media (zarządzanie kanałami, budowanie treści, reklamy, optymalizacji w sprzedaży), Google Ads, Analytics, z którymi pracuje na co dzień. Dzięki temu i Państwo macie możliwość pracy z interdyscyplinarnym zespołem, wyposażonym w najbardziej aktualną wiedzę i narzędzia z obszaru e-commerce, marketingu i grafiki webowej.

Doradza oraz przeprowadza audyty w zakresie dostępności cyfrowej oraz UX/UI. Tworzy oraz dostosowuje strony internetowe do wymagań osób z ograniczeniami, zgodnie ze standardem WCAG. Był doradcą i konsultantem między innymi dla takich firm, instytucji i organizacji jak: ARC Europe, EduApps, Starter24, Powiat Poznański, Concordia Design, Biofarm, StudeoGroup.

Współpracuje m.in. z:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Śląski, Uczelnia Łazarskiego, Wyższa Szkoła Bankowa, Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu, Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu,  Stowarzyszenie Miasta w Internecie, Politechnika Poznańska, Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Pro-Design, Fundacja Słowo i Kropka, IDMK, SOLEMIO, VIAVAC, Citomed, Concordia Design

Certyfikaty i szkolenia:

  • Tworzenie stron internetowych zgodnie ze standardem WCAG2.1, zorganizowane przez Fundację Widzialni……..

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE