ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE DYŻURY EKSPERTÓW
- Finansowanie projektów w obszarze cyfryzacji i Przemysłu 4.0

Nasze konsultacje są unikatowe – uczestniczą w nich nasi eksperci, przedstawiciel partnera technologicznego oraz Ty, jako przedsiębiorca. To kompleksowe podejście pozwala na holistyczne planowanie i dostosowanie rozwiązań do Twoich celów.

Każdy czwartek, godzina 12:00 – 14:00

Zarezerwuj termin dla siebie w kalendarzu!

Dlaczego warto?

zyskujesz możliwość rozmowy od razu o rozwiązaniu technologicznym i możliwości jego  finansowania

dowiesz się jakie masz możliwości pozyskania dofinansowania na rozwój swojego przedsiębiorstwa

każde spotkanie to okazja do bezpośredniego dialogu z dostawcą technologii

rezerwujesz termin dostosowany do Twojego grafiku, a następnie masz 30 minut dedykowanej uwagi ekspertów, którzy skupią się na Twoich potrzebach i planach

PARTNERZY

Numlabs wykorzystuje AI do usprawnienia procesów m.in. w przemyśle, koncentrując się na analizie danych, uczeniu maszynowym i wizji komputerowej.

W Numlabs koncentrują się na dostarczaniu inteligentnych rozwiązań, które wspomagają decyzje oparte na danych, automatyzują zadania, zwiększają efektywność pracy, sprzedaż, pozyskują nowych klientów oraz optymalizują inwestycje.

Ich podejście obejmuje szczegółową analizę każdego przypadku biznesowego, prowadząc klienta przez każdy etap analizy danych: od zbierania i przechowywania danych, poprzez właściwe zdefiniowanie problemu biznesowego, modelowanie i analizowanie, aż po dostarczenie praktycznych i wartościowych informacji. Są skupieni na tworzeniu skutecznych i praktycznych rozwiązań.

SPRAWDŹ AKTUALNE MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA DOFINANSOWANIA