STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  /  KATARZYNA JASZCZAK-BUKOWSKA

KATARZYNA JASZCZAK-BUKOWSKA

Trenerka informatyki i technologii informacyjnej, grafik, wykładowca i praktyk

BIO

Absolwentka Politechniki w Łodzi i oraz trener Deccora/KPMarketing/BecreativeCAD, ODN Rewers i Fundacji Zrównoważonego Rozwoju. Od ponad 8 lat spędza dni na sali szkoleniowej prowadząc kursy, szkolenia, warsztaty. Jest Autoryzowanym trenerem Autodesk nr ID 46605. Ucząc stara się przekazywać wiedzę i praktyczne podejście do tematu. Przyświeca jej idea – „ucz tak, jak sam chciałbyś się uczyć”.
Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu technologii informacyjnych, pakietu Office, systemów informatycznych, ICT, obsługi klienta, marketingu, modeli biznesowych, e-firmy, Office 365, Autodesk, kompetencji cyfrowych, narzędzi online, budowania wizerunku w Internecie, bezpieczeństwo w sieci oraz Google. Ponadto wspiera klientów podczas warsztatów z narzędzi graficznych tj. COREL, CANVA, CRELLO, PHOTOSCAPE, WIXITP.
Od 2014 roku prowadzi trzy firmy o różnorodnym profilu branżowym. Każdego dnia realizuję ich długo i krótkoterminowe strategie biznesowe, dlatego doskonale rozumie klientów i ich potrzeby.

Współpracuje m.in. z:
Koleje śląskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Eurocash, Top Farms, Certes,

Certyfikaty i szkolenia:
Autoryzowany Trener Autodesk – ID 46605.

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE