CERTYFIKATY I UPRAWNIENIA

Jesteśmy na rynku od 15 lat, bo nasi klienci doceniają, że znamy się na naszej pracy i robimy ją dobrze. Rokrocznie plasujemy się w TOP 5 rankingu najlepszych firm szkoleniowych w Polsce, a rynek docenia naszą jakość i profesjonalizm.

NASZE SUKCESY

1 052 811 147,95 zł

Wartość pozyskanych dotacji

278

Dofinansowanych projektów ze środków UE w latach 2015-2022

780

Klientów z całej Polski

NASZE OSIĄGNIĘCIA

15 lat istnienia SENSE pozwoliło nam precyzyjnie zmapować obszary kompetencji, w których chcemy się poruszać i zidentyfikować wyzwania przyszłości, z którymi będą się mierzyć organizacje. Jesteśmy krok do przodu, śledzimy trendy, zdobywamy specjalistyczną wiedzę i budujemy partnerstwa, żeby rozumieć więcej.

2021

laureat konkursu Orły Kształcenia 2021 status GOLD 2021

2021

1 miejsce w Wielkopolsce 5 miejsce w Polsce

2022

laureat konkursu Orły Kształcenia 2022

2022

miejsce w Wielkopolsce 5 miejsce w Polsce

REFERENCJE

“Współpraca z SENSE consulting to była jedna z najlepszych decyzji jaką podjęliśmy prawie 5 lat temu w Kraus folie. Profesjonalizm w każdym calu, dbałość o szczegóły, ciągłe wsparcie i opieka, ale przede wszystkim ludzie, którym się chce sięgać wyżej ze swoim Klientem. Ostatnia, wspólna z SENSE consulting, Akademia Menedżerów Kompetencji Cyfrowych to absolutnie fantastyczni Trenerzy z przede wszystkim dużym doświadczeniem, program szkoleń idealnie dostosowany do naszych potrzeb i czas, który już owocuje wieloma zmianami w Kraus Folie. SENSE consulting to zawsze najwyższa jakość usług.”
Anna Gorzelanna
Manager działu jakości - Kraus Folie
Firma SENSE consulting sp. z o. o., jest profesjonalną i dostosowującą się do potrzeb klienta organizacją. Ich podejście do szkolenia jest bardzo zindywidualizowane, co pozwoliło nam dostosować program do naszych konkretnych celów i wyzwań. Efekty były widoczne niemal od razu po zakończeniu procesu szkoleniowego. Uczestnicy zdobyli nowe umiejętności, a także zyskali pewność siebie w podejmowaniu trudnych decyzji i rozwiązywaniu problemów. Chciałbym także podkreślić profesjonalizm i elastyczność firmy SENSE consulting sp. z o. o., w całym procesie. Dostosowali się do naszych terminów i specyficznych wymagań, co sprawiło, że współpraca była niezwykle płynna i satysfakcjonująca. Na podstawie naszego doświadczenia, zdecydowanie polecamy współpracę z firmą.”
Agnieszka Radojewska
HR Business Partner - Getinge

MY, SENSE

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

Obserwuj nas

NAJLEPSZĄ NAGRODĄ ZA NASZĄ PRACĘ SĄ OPINIE KLIENTÓW 

Mo Woodwork
Mo Woodwork
2023-10-27
Współpracowaliśmy z Sense Consulting przy pozyskiwaniu środków unijnych w ramach dwóch projektów i chciałbym przyznać, że doświadczenia te były niezwykle pozytywne. Firma Sense Consulting wykazała się doskonałą wiedzą i doświadczeniem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Ich zespół jest nie tylko kompetentny, ale także bardzo zaangażowany i profesjonalny. Pomogli nam od samego początku procesu, począwszy od określenia najlepszych źródeł finansowania, aż do finalnej realizacji projektów. Szczególnie dziękuję Pani Monice, Pani Marcie oraz Panu Adamowi 🙂
Roman Niedzielski
Roman Niedzielski
2023-07-13
Z całą pewnością polecam SENSE consulting każdemu, kto szuka partnera do współpracy. SENSE to gwarancja uczciwych relacji, wiarygodności i profesjonalizmu.
Anna Borychowska
Anna Borychowska
2023-07-03
Cieszę się, że miałam możliwość współpracować z Firmą Sense Consulting w ramach projektu Popojutrze Zawodowo, przy wdrażaniu innowacji pedagogicznej ,,Eko Logika – sztuka roślinnego gotowania”. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Polecam serdecznie!
Piotr Nędzewicz
Piotr Nędzewicz
2023-06-28
SENSE, to godny zaufania partner w pozyskiwaniu finansowania na projekty B+R
Adam Weinert
Adam Weinert
2023-06-26
Najlepsza firma doradcza w zakresie projektów UE i projektów badawczych w Wielkopolsce. Myślę, że jedna z najlepszych w Polsce. Rzetelnie podchodzi do każdego Klienta. Osobiście współpracuję przy różnych tematach i jestem zadowolony za każdym razem. Zespół Sense jest warty polecenia 🙂
Mary Ku
Mary Ku
2023-06-19
Profesjonalne wsparcie doradcze i szkoleniowe
Ola Wardach
Ola Wardach
2023-06-19
Niezawodność to cecha, która stanowi podstawę każdej udanej relacji biznesowej, a firma Sense Consulting konsekwentnie udowadnia, że jest pod tym względem wzorowym Partnerem. Jako Izba Gospodarcza od pierwszej interakcji byliśmy pod wrażeniem podejścia do współpracy, zaangażowania i profesjonalizmu, a jednocześnie po prostu możliwości nawiązania niezwykle przyjemnych relacji międzyludzkich. Współpraca z takim Partnerem to czysta przyjemność!
Maciej Szafranski
Maciej Szafranski
2023-06-17
Firma otwarta na wyzwania powstające w rozwoju społeczeństwa oraz na współpracę z uczelnią.
Agata Witkowska
Agata Witkowska
2023-06-16
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Sense Consulting.Zawsze szybko i merytorycznie odpowiadają na nasze prośby czy zapytania. Polecam!