DOTACJE DLA MŚP Z POLSKI WSCHODNIEJ

Sprawdź możliwości dofinansowania!

JAKIE DOTACJE DLA MŚP Z POLSKI WSCHODNIEJ W 2024 ROKU?

Przedsiębiorco, jeśli prowadzisz firmę produkcyjną MŚP na terenie Polski Wschodniej, to na tej stronie znajdziesz zestawienie konkursów dotacyjnych na 2024 rok, które powinny Cię zainteresować. 

Dotyczą one 3 kluczowych obszarów: wzornictwa, automatyzacji i robotyzacji oraz Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ). Każdy z nich ma osobną alokację, terminy oraz warunki uczestnictwa. To dużo informacji, dlatego zebraliśmy je dla Ciebie w jednym miejscu.

Jeśli więc planujesz inwestycje w jednym z tych zakresów, skontaktuj się z nami – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. 

mapa Polski z wyróżnieniem Polski Wschodniej

SPRAWDŹ AKTUALNE MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA DOFINANSOWANIA DLA MŚP Z POLSKI WSCHODNIEJ

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI DOTACJOM DLA MŚP Z POLSKI WSCHODNIEJ?

Od innowacji w produktach, przez optymalizację procesów produkcyjnych, aż po zrównoważony rozwój i efektywność surowcową.

Wdrożenie najnowszych technologii i rozwiązań, znacznie zwiększające innowacyjność Twojej firmy i umacniające jej pozycję konkurencyjną na rynku.

Znacznie obniżysz koszty operacyjne, jednocześnie zwiększając efektywność produkcji i zarządzania zasobami.

Dzięki wsparciu na różnych płaszczyznach działalności, Twoja firma będzie lepiej przygotowana do przyszłych wyzwań rynkowych, zmian regulacyjnych oraz rosnących oczekiwań klientów dotyczących innowacyjności, jakości i zrównoważonego rozwoju.

Inwestycje te wspierają nie tylko rozwój ekonomiczny, ale także promują zrównoważony rozwój, minimalizację negatywnego wpływu na środowisko oraz realizację celów społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Inwestycje w jakość, innowacyjność i zrównoważony rozwój przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji klientów, budowania pozytywnego wizerunku marki i wzrostu lojalności klientów.

Pozyskanie dotacji umożliwi Twojej firmie dostęp do najnowocześniejszych technologii i rozwiązań, które mogą nie być dostępne bez zewnętrznego wsparcia finansowego, dając przewagę nad konkurencją.

Skorzystanie z tych  mechanizmów dotacyjnych będzie inwestycją w długoterminową wartość firmy, zapewniające jej wzrost zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju i odporność na zmieniające się warunki rynkowe.

Umów się na bezpłatną konsultację już dziś!

POLSKA WSCHODNIA - DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ DOTACJE?

O dotacje mogą ubiegać się firmy produkcyjne MŚP (zatrudniające do 249 pracowników) z województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego z wyłączeniem regionu warszawskiego stołecznego (m. st. Warszawa oraz powiaty: grodziski, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski – zachodni i wołomiński).

JAKIE KOSZTY MOŻESZ SFINANSOWAĆ Z DOTACJI DLA POLSKI WSCHODNIEJ?

JAKI JEST POZIOM DOFINANSOWANIA DLA MŚP Z POLSKI WSCHODNIEJ?

W zależności od wielkości przedsiębiorstwa i rodzaju prac można otrzymać dofinansowanie do 100% kosztów projektu.

Maksymalny poziom dofinansowania

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

  Podaj swoje dane


  *Oświadczam, że zapoznałam/łem się z Polityką Prywatności SENSE consulting sp. z o.o. i ją akceptuję.

  Obserwuj nas

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Matylda Sochacka-Kozielczyk

  Starsza specjalistka ds. relacji z klientem biznesowym

  T: +48 533 574 387

  Julia Ratajewska

  Starsza specjalistka ds. Relacji z klientem biznesowym i partnerami

  T: +48 533 360 947