STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  /  ANNA JANUS 

ANNA JANUS

Trenerka, Specjalista ds. dostępności

BIO

Specjalista ds. dostępności osób ze specjalnymi potrzebami, trenerka i ekspertka w międzynarodowych projektach, w ramach których implementowane są narzędzia dla specjalistów sektora usług publicznych. Współpracuje z SENSE consulting w zakresie prowadzenia szkoleń dotyczących niepełnosprawności i projektowania uniwersalnego. Związana z Fundacją Imago, w której odpowiedzialna jest za sekcję usług związanych z dostępnością.

Nauczycielka akademicka, uczestniczka międzynarodowego konsorcjum badawczego finansowanego ze środków programu Horyzont 2020, w ramach którego przeprowadzono  proces adaptacji innowacyjnego modelu usług publicznych.

Autorka licznych publikacji i ekspertyz dla sektora publicznego, w ramach których podejmuje problematykę zarządzania strategicznego w usługach publicznych.

Koordynatorka i trenerka w obszarze audytów dostępności – współautorka poradników i programów szkoleniowych skierowanych do jednostek publicznych.

Współpracuje z krajowymi i zagranicznymi organizacjami, działającymi na rzecz osób ze specjalnymi potrzebami (m.in. International Short Break Association).

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE