STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  /  BOGUMIŁ GŁUSZKOWSKI

BOGUMIŁ GŁUSZKOWSKI

Trener biznesu, coach, sportowiec i triatlonista, właściciel CITYZEN

BIO

Twórca oraz właściciel poznańskiego klubu sportowego CITYZEN. Autor projektu BODHY skierowanego do firm i menadżerów, którzy zarządzają bezpośrednio zasobami ludzkimi.

Realizuje projekty rozwojowe w obszarach komunikacji oraz zarządzania sobą w stresie, dedykowane także pracownikom niższego szczebla. Podczas szkoleń podstawą jest praca z ciałem i zrozumienie zależności i wpływu między fizycznością a sferą psychiczną.
W swoich projektach, Bogumił wykorzystuje doświadczenie sportowca – jako 9-krotny Mistrz Polski w Triathlonie, trener kadry olimpijskiej (Londyn 2012, RIO 2016 oraz Tokio 2021), wie w jaki sposób należy przygotować mentalnie ludzi do zrealizowania określonych celów, w jaki sposób pracować nie tylko z ciałem, ale także z psychiką aby radzić sobie w najtrudniejszych i najbardziej stresujących sytuacjach. Łączenie praktyki trenera biznesu oraz trenera sportowego pozwala mu na poszerzenie perspektywy poznawczej w kontakcie z uczestnikami, dostrzeżenie wyzwań i obszarów do pracy zarówno po stronie umysłowej jak i fizycznej.

Przykładowe osiągnięcia:

  • Mistrz Polski w triathlonie na wszystkich dystansach
  • Uczestnik oficjalnych Mistrzostw Świata w triathlonie na Hawajach
  • Trzykrotny uczestnik legendarnych Mistrzostw Świata Ironman
  • Trener i mentor medalistów Mistrzostw Europy, Świata i Igrzysk Olimpijskich

Współpracuje m.in. z:
OneDayMOre, Przelewy 24, Solar Company, Zeelandia, Kraus Folie, York, Kaczmarek Komponenty, BTI Gumkowski, Dantom, Britannia Logistics, Getinge IC Production Poland, SLABS.

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE