STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  /  KRZYSZTOF MARZEC

KRZYSZTOF MARZEC

Trener Google Ads i Analytics, Specjalista ds. SEO i SEM, prelegent i wykładowca akademicki

BIO

CEO DevaGroup, partnera Google Premier i Google Rising Star. Sędzia European Search Awards. Wykładowca m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. Specjalizuje się w strategiach wykorzystujących analitykę cyfrową do optymalizacji działań. Jest praktykiem oraz doświadczonym Trenerem Google Ads (AdWords). Jako Certyfikowany Trener AdWords, w zamkniętym już programie, pracował z najlepszymi agencjami i domami mediowymi w Polsce. Prowadzi audyty kampanii Google Ads (AdWords). Jest autorem poradników ułatwiających zdanie egzaminu certyfikacyjnego. Jego książki w tematyce Google sprzedały się w ponad trzech i pół tysiącach egzemplarzy.

Przykładowe osiągnięcia:

  • CEO w DevaGroup, agencji z tytułem Partner Google Premier i Google Rising Star.
  • Pomysłodawca i organizator semKRK skupiającego nawet 500 uczestników barcampu branży SEM.
  • Gościł na scenie kilkudziesięciu konferencji, zdobywając wysokie miejsca i nagrody publiczności w tym pierwsze miejsce na Ads & Analytics Day na I love Marketing 2020 – największej branżowej konferencji w Polsce.
  • 7 lat prowadził i rozwijał dział SEO w Interia.pl.

Współpracuje m.in. z:

Allegro.pl, Neo24, Shoper.pl, Conrad.pl, Interia.pl, Grupa RMF czy Wydawnictwo Bauer. CEO w DevaGroup, agencji z tytułem Partner Google Premier i Google Rising Star, autoryzowani dealerzy Volkswagen Group Polska, Zeelandia.

Certyfikaty i szkolenia:

  • Certyfikowany Trener AdWords.
  • Certyfikowany specjalista Google Analytics.
  • Autor dwóch książek, ponad setki artykułów i wysoko ocenianych kursów on-line.

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE