WDRAŻANIE DOSTĘPNOŚCI

Jak możemy pomóc?

WDRAŻANIE DOSTĘPNOŚCI

Zastanawiasz się jak zwiększać dostępność budynków? Chcesz, by Twój serwis internetowy był zgodny ze standardem WCAG 2.1?

Zależy Ci, by Twoje informacje były dostępne dla jak największej liczby odbiorców, ale nie wiesz jak je budować? Wdrażaj z nami dostępność w Twojej organizacji – spraw, by z Twoich produktów i usług mógł korzystać każdy, bez względu na wiek, poziom sprawności i inne szczególne potrzeby.

Wdrażanie dostępności to ważny krok w stronę społeczeństwa włączającego. Dla instytucji publicznych to dziś obowiązek, dla przedsiębiorców – dobra praktyka zwiększająca przewagę konkurencyjną. My wiemy, jak robić to mądrze.

Wdrażamy rozwiązania „quick and low cost win”, które wymagają niewielkiego nakładu pracy i finansów. Możemy też pomóc Ci zaprojektować rozwiązania „gold win”, dzięki którym zwiększysz swoją sprzedaż i/lub wzmocnisz wizerunek.

NASI WYBRANI KLIENCI

WDRAŻAJ DOSTĘPNE ROZWIĄZANIA

Umów się na na bezpłatną konsultację już dziś!

Obserwuj nas

ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ KONTAKTOWY

  Imię i nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Numer NIP
  Nazwa reprezentowanej firmy
  Zajmowane stanowisko
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz otrzymywanie wiadomości marketingowych przez firmę SENSE consulting Sp. z o.o. na wskazany adres mailowy Polityka prywatności

  Julia Ratajewska

  Starsza specjalistka ds. Relacji z klientem biznesowym i partnerami

  T: +48 533 360 947