STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  /  BŁAŻEJ GORAJ
BŁAŻEJ GORAJ

Certyfikowany trener, konsultant zarządzania projektami, doradca zespołów projektowych

BIO

Od 2005 roku pomaga firmom pracować projektowo w taki sposób, żeby ich klienci zamawiali więcej produktów, a pracownicy byli dumni ze swojej pracy. Swoją przygodę
z projektami zaczynał od start-up’u, ale szybko wciągnęli go giganci z listy Fortune 500 tacy jak Hewlett-Packard i Mondelez International. Kluczem w zdobywaniu doświadczenia była różnorodność: od projektów wdrożenia nowego produktu na rynek, poprzez doradzanie zespołom marketingowym jak pracować zgodnie z filozofią Agile, a na transformacji systemów bankowych kończąc.

Opracował metodę rozwoju czterech mocy zespołów projektowych opartą o jasną wizję, skuteczne narzędzia, szybkie rezultaty oraz zaangażowanych ludzi. Uczestnicy jego szkoleń bardzo cenią ciekawe przykłady, angażujące symulacje oraz szybkie do zastosowania triki, które pomagają lepiej prowadzić projekty już od następnego dnia.

Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu biznesowemu, pomaga budować nowoczesną kulturę zarządzania projektami w firmach. Specjalizuje się w konsultingu w zakresie zarządzania zwinnego (Agile), motywacji zespołów projektowych oraz budowania biur zarządzania projektami (PMO).

Osiągnięcia:

  • Asesor w międzynarodowym konkursie na najdoskonalej zarządzany projekt, odwiedził wiele krajów oceniając projekty w tym: Iran, Katar, Chiny.

Współpracuje m.in. z:

Zeelandia, Santander, YES, Solaris, Kompania Piwowarska, Enea, LiNA Medical, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, MBA Atlanta, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, VIVUS.PL, KIND, Concordia Design, Solar, Mondelēz International.

Certyfikaty i szkolenia:

  • AgilePM AgilePM  APMG International
  • Certified Senior Project ManagerCertified Senior Project Manager IPMA Polska
  • ITIL Foundation LevelITIL Foundation Level, AXELOS Global Best Practice
  • Certyfikowany trener FRIS

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE