STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  / PAWEŁ ŁOPATKA 

PAWEŁ ŁOPATKA

Trener kompetencji cyfrowych oraz egzaminator European Computer
Competence Certificate

BIO

Trener kompetencji cyfrowych z ponad 25-letnim stażem. Szkoli z Power Query i Power BI, pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook, Access), Systemów Informacji Prawnej (Legalis, Legalis Administracja, Legalis Księgowość Kadry Biznes), SQL, VBA, obsługi platfrom do prowadzenia videospotkań (MS Teams, ClickMeeting i Zoom. Wdraża rozwiązania cyfrowe w organizacjach.

Przykładowe osiągnięcia:

  • Szkolenie online Pro Bono dla ponad 800 uczestników z zakresu obsługi MS Teams.
  • Kompleksowe wdrożenie Office 365 dla klienta z branży rolno-spożywczej .
  • Wdrożenie Systemu Informacji Prawnej Legalis dla KRAJOWEJ ADMINISTRACJI SKARBOWEJ..
  • Szkolenie z zaawansowanych technik przetwarzania danych w Excelu dla działu controllingu Enea S.A
  • Zajęcia z seniorami – Uniwersytet III Wieku w Poznaniu.

Współpracuje m.in. z:
Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Turystyki i Sportu, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, PKP Energetyka Poznań, Orlen Petro Zachód , Volkswagen Poznań, Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Autostrada Wielkopolska S.A., Akademia Rolnicza w Poznaniu, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, MPK Poznań, Malta Ski Poznań, WTBS Wałbrzych, Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie, Prokuratura Okręgowa w Poznaniu, Sąd Apelacyjny w Poznaniu, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Wałbrzyska Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości, Instalcompact, Hochland, Computacenter Poland, Inline Poland, OneDayMOre, Top Farms, PROBET-DASAG, Wydawnictwo C.H. Beck w Warszawie, , Główny Inspektorat Sanitarny, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Urząd Regulacji Energetyki, Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Certyfikaty i szkolenia:

  • Prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych na różnych poziomach zaawansowania i dla wielu branż oraz z zakresu technologii ICT oraz narzędzi IT.
  • Specjalizuje się szczególnie w szkoleniach dotyczących optymalnego wykorzystania technologii informacyjnej w urzędach i firmach.
  • Specjalista do spraw szkoleń i wdrożeń systemów informacji prawnej oraz systemów ERP wspomagających pracę kancelarii prawnych.
  • Trener i egzaminator European Computer Competence Certificate.

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE