STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  / TOMASZ KOPCZYŃSKI

DR. TOMASZ KOPCZYŃSKI

Ekspert zarządzania, menedżer, praktyk, konsultant i szkoleniowiec. 

 

BIO

Aktualnie doradza przede wszystkim małym i średnim firmom jak kształtować strategię i je rozwijać, zarządzać projektami i zespołami ludzkimi. Akcentuje całościowe podejście do problemów przedsiębiorstw. Kieruje oraz uczestniczy w projektach biznesowych w całej Polsce oraz prowadzi dziesiątki szkoleń.

 

Od 20 lat rozwija menedżerów w obszarach: zarządzania projektami, oraz kompetencji menedżerskich. Sam kieruje projektami doradczymi w całej Polsce oraz prowadzi dziesiątki szkoleń. Przez kilka lat związany był z międzynarodową firmą doradczą jako senior konsultant. Prelegent Roku 2016 według PMI (Project Management Institute). Od ponad 20 lat wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego Ekonomicznej w Poznaniu oraz innych uczelni biznesowych. Wykładowca na studiach menedżerskich MBA, podyplomowych, autor kilku książek i kilkudziesięciu artykułów.

 

Przykładowe osiągnięcia:

  • Doktor ekonomii
  • Certyfikowany ekspert w zakresie zarządzania projektami 
  • Certyfikowany ekspert w zakresie przeprowadzania analizy profilu osobowego metodą Thomas International (Thomas International,s Personal Profile Analysis – PPA). 
  • Wykładowca obszaru zarządzania projektami na studiach MBA (Atlanta, Georgia State University) oraz wielu uczelni w Polsce.
  • Autor i współautor 5 książek i kilkudziesięciu artykułów dotyczących zarządzania, w tym: „Zarządzanie projektami i zmianami w przedsiębiorstwie”, „Myślenie systemowe i sieciowe w zarządzaniu projektami”.
 
Certyfikaty i szkolenia:
  • Computacenter Poland , Inline, Harpo

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE