STRONA GŁÓWNA  /  O NAS  / JAKUB KURTYCZ

JAKUB KURTYCZ

Handlowiec B2C i B2B, lider i trener zespołów handlowych

BIO

Doświadczony handlowiec B2C i B2B produktów i usług segmentu premium z ponad 20-letnim stażem (branże: IT/elektronika, odzieżowa, hotelarsko-eventowa 5*  i automotive), lider i trener zespołów handlowych i ich menadżerów.

Od ponad 15 lat specjalizuje się w szkoleniach z obszaru obsługi klienta, psychologii sprzedaży, obsługi posprzedażowej, rozwiązywania konfliktów, planowania czasu, zarządzania, motywacji, asertywności oraz kreatywności. Opracowuje scenariusze szkoleń i  materiały  indywidualnie dostosowane do grupy odbiorców. Wyróżnia go dbałość o realizację celów biznesowych, określonych przed szkoleniem  i nacisk na zaangażowanie uczestników w proces rozwojowy. Przepracował ponad  4800 godzin na sali szkoleniowej.

Oferuje indywidualne sesje treningowe 1/1, wsparcie  „training on the job” oraz możliwość prowadzenia szkoleń w języku angielskim.

Przykładowe osiągnięcia:

  • W ciągu czternastu miesięcy od otwarcia, zarządzany przez niego salon komputerowy wszedł na stałe do pierwszej piętnastki sklepów pod względem sprzedaży w ogólnopolskiej sieci liczącej blisko sto punktów. Najwyższą osiągniętą pozycją było miejsce czwarte.
  • Wprowadzony w sieci odzieżowej program szkoleniowy wpłynął na zmianę kluczowych parametrów:
    – średnia ilość sztuk na paragon z 1,2 na 2,0
    – średni współczynnik konwersji z 5,8% na 28%.

Współpracuje m.in. z:

  • Ubi Coaching
  • Kerel dla Renault Polska
  • Grupa Gezet
  • IPL Group.

POZNAJ POZOSTAŁYCH TRENERÓW SENSE